gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

şeffaf tost makinesi

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

melişlerim bu görmüş olduğunuz cihaz şeffaf tost makinası. Normal tost makinalarından tek farkı iki yanının şeffaf olması. Sabah kahvaltılarında ekmek kızartması kimin hoşuna gitmezki. Bu tost makinası ile ekmeğin kızarma anını seyredebilirsiniz. En güzel yanı istediğiniz kızarıklıkta tostunuzu hazırlayabilirsiniz.afiyet olsun şimdiden :)

2. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vaybe nelerde icat ediyolar güzel bişey ama ben tostumun çizgi çizgi olmasını isterim bunda düz olmuş :D

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzel yaa :D Ekmeğe neler olduğunu görebiliyorsun hem de hiç uğraşmadan.
    Süpermiş :D
    Teşekkürler paylaşım için.

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler paylaşım için

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaaa çok güzelmiş bayıldım ben bu tost makinasınaaa:)

şeffaf tost makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkmaz smart tost makinesi

korkmaz smart tost makinesi

en iyi tost makinası en iyi tost makinesi korkmaz makinası yorum Çocukların servisi geldi gelecek, eşinizin önemli bir toplantıya yetişmek zorunda ve her şeyden önemlisi siz işinize geç kalıyorsunuz... Ama lezzetli bir kahvalti için hala zamanınız var... Korkmaz Smart, yüksek ısıtma gücü, pratik ve kompakt yapısı ile en kısa zaman aralıklarında bile işini çok iyi yapar... dakikalarla...
  2. Tost Makinesi

Tost Makinesi

tost makinesini kim icat etti tost makinesinin icadı makinesini kim buldu makinasının icadı makinesi
  3. ısıstıcı ve tost makinesi birarada

ısıstıcı ve tost makinesi birarada

en iyi tost makinesi breville tost makinesi EVET ARKADASLAR TEZAH ÜSTÜNDE ELEKTRONİK MALZEMELERİN DOLMASINDAN SIKILDIYSANIZ ...BURAYA DİKKAT!!!!!!!! SABAH KAHVALTILARININ OLMAZSA OLMAZI 2 ALETİ BİRARAYA GETİRMİŞLER KETTLE VE TOST MAKİNESİ İŞTE Breville MARKASI TARAFINDAN BİRARADA
  4. şeffaf beton

şeffaf beton

şeffaf beton Yan dairedeki komşuyu rahatça dikizleyebiliriz artık :piha: Macaristan'da üretilen şeffaf beton nezaman kullanılır bilinmez ama üretmiş adamlar.

Sayfayı Paylaş