gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sefiller romanının kahramanının adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sefiller romanının kahramanının adı nedir bu romanı okuyan arkadaşlarım kahramanın adını unutmadıysa rica ediyorum yazsın buraya

Sefiller romanının kahramanının adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  2. Sefil Baykuş

Sefil Baykuş

Sefil baykuş ne yatarsın bu yerde Yok mudur vatanın illerin hani Hani ya! Bülbül gibi şakıyan; aşkı gözlerden okuyan dillerin hani?.. Hey gidi onbeş yaşın Suna'sı hey ! . Toprağa girecek yaş mı bu ! .. Varıp türküye sorsan "Ey türkü nedir bu Sefil Baykuş öyküsü... neyin nesi bu Suna kız". Türkü dillenir. Öyküler meseleyi. Recep derler bir genç vardı, Kars'ın Kağızman'ında...
  3. Adin ne kücük, diyaloglari

Adin ne kücük, diyaloglari

Adın Ne Senin Küçük? -Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Diycektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın -Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam, Arka Mahalledeki Zibidi Torununuza Eve Gelmesini Söyleyemem.. *Öff iyi be Hep şu zamane veletleri zaten.. *Adın Ne Senin Küçük? -Şuan Dünya'da Geçen Her Saniyede Bir Panda Ölüyor, Her Sanise Ozon...
  4. Notre Dame'ın kamburu romanında quasimodonun aşık olduğu çingene kızın adı nedir

Notre Dame'ın kamburu romanında quasimodonun aşık olduğu çingene kızın adı nedir

Notre Dame'ın kamburu romanında quasimodonun aşık olduğu çingene kızın adı nedir evet kim bu sorunun cevabını biliyorsa yazsın bizde öğrenelim arkadaşlar.
  5. Oğuz Atay romanları kitapları neler?

Oğuz Atay romanları kitapları neler?

Tam bir kitap kurdu olarak meşhuur Oğuz Atay romanları hakkında bilgi rica ediyor ve Oğuz Atay kitapları hangileri listelemenizi istiyorum ama mümkün mü ? Okumadığım kitabı var mı yok mu emin olmak istiyorum..:( Sağolun şimdiden

Sayfayı Paylaş