gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şefkat ile ilgili şiirler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

şefkat ile ilgili şiirleriniz varmı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

şefkat ile ilgili şiirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öfke ile ilgili şiirler

öfke ile ilgili şiirler

çok öfkeliyim çoook bunu en iyi sevdiceğime şiir ile ifade edebileceğim hususuna karar verdim. Ama aklıma da birşey gelmiyor yazma özürlüyüm ne yapayım:) Bana öfke ile ilgili güzel şiirler gönderirseniz sevinirim.
  2. Namaz İle İlgili Şiirler

Namaz İle İlgili Şiirler

Merhaba arkadaşlar, çocuğuma namaz kılmayı öğretiyorum da hevesi artsın diye sizlerden Namaz İle İlgili Şiirler istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız, şimdiden tşk ederim.
  3. Toprak ile ilgili şiirler

Toprak ile ilgili şiirler

Toprak İle İlgili Şiirler Toprak Konulu Şiirler Kara Toprak Dost Dost Diye Nicesine Sarıldım Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Beyhude Dolandım Boşa Yoruldum Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Nice Güzellere Bağlandım Kaldım Ne Bir Vefa Gördüm Ne Faydalandım Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım Benim Sadık Yarim Kara Topraktır Koyun Verdi Kuzu Verdi Süt Verdi Yemek Verdi Ekmek Verdi Et Verdi...
  4. Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler istiyorum sizden ne olur yazın
  5. Şefkat İle İlgili Duygu Yüklü Şiirler

Şefkat İle İlgili Duygu Yüklü Şiirler

Şefkat İle İlgili Şiirler Şefkat Şiirleri Sevgili şiirsever melekler, şefkat şiirleri arayan melekler, bu yazımızda şefkat ile ilgili şiirler paylaşmak istiyoruz sizlerle. Eğer sizlerde de böyle duygu yüklü şiirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz :) ŞEFKAT ORMANI.... Sivridir ANNE yağmurları, kanatacak kadar sivri ! Batarlar yüreğine günahsız bir intihar gibi ! İçten içe taşar ANNE...

Sayfayı Paylaş