gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şefkat tepe dizisi bittimi, şefkat tepe dizisi yayından kaldırıldımı, şefkat dizisi final yaptımı Samanyolu televizyon kanalının tartışılan dizisi Şefkat Tepe uzun bir süredir izleyici tarefından ilgiyle izlenen dizilerden biri... Bazı çevreler tarafından da dizinin tartışılmaya açık olduğu gerekçesi ile dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Konu ile ilgili detaylar ise şöyle; sefkat tepe.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şefkat tepe

şefkat tepe

melekler samanyolu tv'de şefkat tepe dizisi var sayfa da göremedim ben de paylaşmak istedim. Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir.Terörolaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dörtbir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır. Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler....
  2. İntikam Dizisi Ocak'ta Yayında !

İntikam Dizisi Ocak'ta Yayında !

Bu konu İntikam Dizisi yayın tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son Fatmagülün Suçu Ne dizisiyle ekranlarda olan Beren Saat, şimdilerde yeni yılda ekranlara gelmeye hazırlanan dizisi için gün sayıyor. Başrollerini Mert Fırat ile paylaşacak olan İntikam adli dizi Ocak ayında Kanal D'den yayına girecek. Beren Saat’in merakla beklenen dizisi İntikam’ın ilk tanıtım...
  3. merhaba hayat dizisi bittimi?

merhaba hayat dizisi bittimi?

Arkadaşlar vahide görümün son oynadığı dizi merhaba hayat bittimi? Eğer bittiyse niye bitti? Çok üzülürüm ya :((
  4. şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

Şefkat Tepe dizisi yeni yeni dikkatimi çekti ve konusunu çok beğendim. Acaba bu dizi nerde çekiliyor? İstanbulda ve yakındaysa sete gitmek isterim :)
  5. Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi yayın günü, altındağlı dizisi yayın saati Sevgili melekler, Show Tv'nin büyük umutlarla yayına verdiği Altındağlı dizisi yayından kaldırıldı. İstenilen reytingleri yakalayamayan dizi ünlü Amerikan dizisi The Sopranos'tan uyarlamaydı. Şafak Sezer ve Hande Ataizi'nin başrollerinde olduğu dizi sadece 2 bölüm sürdü.

Sayfayı Paylaş