gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şefkat Tepe dizisi yeni yeni dikkatimi çekti ve konusunu çok beğendim. Acaba bu dizi nerde çekiliyor? İstanbulda ve yakındaysa sete gitmek isterim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Samanyolu TV'de cumartesi günleri ekranan gelen Şefkat Tepe dizisi son haftalarda reytingleri zorluyor. Son iki haftadır Yetenek Sizsinizi bile geride bırakan dizi izleyicilerini gittikçe arttırıyor.
    Güneydoğudaki terör mücadelesini anlatan dizi Konyada çekiliyor.

şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diziler nerelerde çekiliyor Merak ediyorsanız buyrun

Diziler nerelerde çekiliyor Merak ediyorsanız buyrun

ezel çekim mekanları diziler yaprak dökümü çekim mekanları yaprak dökümünün çekildiği yerler gırgıriye nerede çekildi Her hafta ekranların başında sabırsızlıkla beklediğiniz dizileriniz var.Benim de var:D Özellikle yaprak dökümü,ezel ve kalp yarası adlı dizileri hiç kaçırmadan izliyorum.Gerçi yaprak dökümü tam 5 senedir ekranlar da ve ben hiç bir bölümünü kaçırmadım:DDizi neredeyse benim...
  2. şefkat tepe

şefkat tepe

melekler samanyolu tv'de şefkat tepe dizisi var sayfa da göremedim ben de paylaşmak istedim. Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir.Terörolaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dörtbir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır. Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler....
  3. Osmanlı Tokadı dizisinin konusunu merak ediyorum

Osmanlı Tokadı dizisinin konusunu merak ediyorum

Osmanlı Tokadı diye bir dizi başlayacakmış. İsmine bakılırsa komik birşeye benziyor. Acaba konusu ne olacak bu dizinin ?
  4. 20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

Diziyi ilk günden beri seyrediyorum ve çok beğeniyorum.Sürekli düşünüyorum ama katil kim bir türlü akıl sır erdiremedim.Acaba sizin bilginiz varmı ?
  5. Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

şefkat tepe dizisi bittimi, şefkat tepe dizisi yayından kaldırıldımı, şefkat dizisi final yaptımı Samanyolu televizyon kanalının tartışılan dizisi Şefkat Tepe uzun bir süredir izleyici tarefından ilgiyle izlenen dizilerden biri... Bazı çevreler tarafından da dizinin tartışılmaya açık olduğu gerekçesi ile dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Konu ile ilgili detaylar ise şöyle;...

Sayfayı Paylaş