gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

şefkat tepe

Konu, 'TV dizisi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

melekler samanyolu tv'de şefkat tepe dizisi var sayfa da göremedim ben de paylaşmak istedim. Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir.Terörolaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dörtbir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır. Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler. Gözyaşı hergün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır.
    Ancak bölge için göz ardı edilen bir ...gerçek daha vardır. Anılan bölgede askerler evet şehit olurken aynı zamanda bölge halkı da bundan ciddi zararlar görmektedir. Terör onları da vurmakta ve birçok aile paramparça olmaktadır. Evler yakılmakta, insanlar terör yada devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta ve devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleriyle birlikte öldürülmekte, küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır.

Hikayemizin temelini de bu oluşturmaktadır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı Kara Harp Okulu'na giderken geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir. Geride sadece kahramanımızın küçük kardeşi kalır. Yalnız bu küçük kız da teröristler tarafından kaçırılır. Hatta bu kıza ailesinin askerler tarafından öldürüldüğü yalanı söylenir ve buna inandırılır. Kız büyürken abisi de okulu bitirmek üzeredir. Abisinin hayatta ondan başka kimsesi kalmamıştır. Dolayısıyla okuldan mezun olunca tek amacı vardır kahramanımızın. Yıllar önce kaçırılan kardeşini bulmak.
    mükemmel dizi ben beğenerek takip ediyorum her cumartesileri samnyolu tv'de 19:45 de izlemek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim melekler :):d040:

şefkat tepe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vahşi şefkat

vahşi şefkat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tepe

Tepe

Saygın, hürmetkar kimseye, Düz ve yeşillik alanın ortasındaki tepe kişinin sosoyal konumuna, çevredeki düzlük ve yeşillik ise mülk ve etki alanına, tepe sırtalırnda yapılar ev halkına, Tepe bazen kadına, çocuğa ve hizmetçiye delalet eder. ( Ayrıca Bakınıız; Dağ.)Rüyada dik bir tepeye tırmanmak; çok zor bir işi üzerine alıp başaracağına, arkadaşlarıyla tırmanıyorsa; istemeyerek bir işi veya...
  3. Şefkat Terapisi

Şefkat Terapisi

Formülün ilk beş adımı bilinçli zihninize özellikle bir anlayış getirmektir. Bu anlayış için sezgi ve kalp gözünüzü kullanabilirsiniz. Her hangi bir durumda acı varsa yargı ya da kınama söz konusu isehenüz alınmamış ya da öğrenilmemiş ders vardır. Ve dersi engelleyen blokajlar duygusal bedende bulunur ve genelde acı beden olarak da anlatılır. Bu enerji blokları bazen çok eski bazen de yeni...
  4. şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

şefkat tepe dizisinin çekildiği yeri merak ediyorum

Şefkat Tepe dizisi yeni yeni dikkatimi çekti ve konusunu çok beğendim. Acaba bu dizi nerde çekiliyor? İstanbulda ve yakındaysa sete gitmek isterim :)
  5. Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

şefkat tepe dizisi bittimi, şefkat tepe dizisi yayından kaldırıldımı, şefkat dizisi final yaptımı Samanyolu televizyon kanalının tartışılan dizisi Şefkat Tepe uzun bir süredir izleyici tarefından ilgiyle izlenen dizilerden biri... Bazı çevreler tarafından da dizinin tartışılmaya açık olduğu gerekçesi ile dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Konu ile ilgili detaylar ise şöyle;...

Sayfayı Paylaş