gebe
  1. gelinish

gelinish Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şeftalili Düğün Teması

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gelinish tarafından paylaşıldı.

Şeftali ve krem tonlarından oluşan Vintage bir düğün örneği bu. Ama öyle çıtı pıtı çiçekler, yemekler, objeler kullanılmış ki gerçekten hepsini bir kerede ağzıma atmak istedim. Aperatif olarak meyveli tartlar ve şeftaliler sunularak başlıyor düğün. ​

Genel olarak dekorda vintage objeler kullanılıyor, ancak gerçekten eski değil bunlar. Pırıl pırıl. Lavanta kokmuyorlar. Danteller bile bembeyazlar. Hele o anneye verilen hediye yok mu? Gerçekten beni de ağlatacaklar. Mendilin üstünde "Benim gözyaşlarımı kurutan gözyaşlarını silmen için" yazıyor. Çok güzel düşünülmüş...

Masa dekorunda yine bembeyaz masa örtüleri beni çok etkiledi. Zaten küçük bir düğünmüş, bir masa etrafında çok daha samimi bir kutlama olmuş.

Bunun gibi düğün konseptlerine bakmak için facebook sayfamı buradan beğenebilrisiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Mayıs 2011
Şeftalili Düğün Teması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeftalİlİ Tart

Şeftalİlİ Tart

şeftalili tart Malzemeler §** 200 gr. margarin §** 1 fincan sıvı yağ §** 2 yumurta §** 1,5 su bardağı şeker §** Yarım paket kabartma tozu §** 3,5 bardak un §** 1 yemek kaşığı bal §** 1 yemek kaşığı nişasta §** 4 adet şeftali Yapılışı 2 yumurtadan birinin sarısı ayrılır. 1,5 bardağın şekeri bir bardağı ve un hariç diğer malzemeler karıştırılır. Daha sonra un yedire yedire katılır. Çok yumuşak...
  2. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  3. şeftalili krep pasta

şeftalili krep pasta

Krep için: 3 yumurta 2,5 su bardağı süt 2 su bardağı un 1/2 su bardağı şeker yarım paket vanilin Krema için: 1/2 kg süt 3 kaşık un 3 kaşık mısır nişastası 1 çay bardağı şeker 1 çorba kaşığı katı yağ 1 şeftali Süslemek için: 1-2 adet şeftali (ince dilim doğranmış) Krep malzemelerinin tümünü mikser yardımıyla iyice karıştırın. Isıttığınız yağsız teflon tavaya küçük bir kepçe yardımıyla...
  4. Şeftalili pasta

Şeftalili pasta

Şeftalili Pasta Tarifi Malzemeleri 1,5 kg. şeftali 2 adet yumurta sarısı 120 gr. pudra şekeri 1 tatlı kaşığı rendelenmiş limon kabuğu 450 gr. un 6 adet yumurta 370 gr. margarin 1 paket vanilya 1 su bardağından biraz fazla şeker Hazırlanışı Kırıntılı harç için, öncelikle soğuk margarini parçalara ayıralım. Un, şeker, tuz ve bademle birlikte karıştıralım. Parmak uçlarımızla işleyerek ekmek...
  5. göz temasi

göz temasi

merhaba, hoslandigim biri var,onu ne zaman görsem ona bakamiyorum. göz temasi kurmak istiyorum ama olmuyor:( bana baktiginda basimi ceviriyorum istemeden. cesaret edip yüzüne bakamiyorum:( cesaretim gelmesi icin ne yapabilirim? off,cokmu utangacim :( cevaplarinizi bekliyorum lüütfen...

Sayfayı Paylaş