gebe
  1. nbhta

nbhta Forum Okuru

segeilimdenr ayrıldım ama hala seviyorum ne yapmalıyım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında nbhta tarafından paylaşıldı.

ben sevgilimden ayrılalı 2 hafta kadar oluyo ama ben onu çok seviyorum onu görunce gözlerim doluyo üstelik bana inat eski sevdiği kızla fotolar çekinip faceye atıyo bna n isbet olsun diye elinden geleni yapıyo . ben ne yapmalıyım bana yardım edin..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi karışık bir durum nbhta, yaşın küçük heralde tatlım senin, biraz zaman geçmesini bekle, bu arada konunun başlığını düzenledim. Eğer onu gördüğünde hala gözlerin doluyor ise emin ol onu seviyorsun. Oda sana bu arada inat yapmaya devam edecektir. Acaba aynını sen ona yapsan ne olur ? Yada dönmeli misin ? Bunları senin düşünmen gerekiyor. Kim ne derse boş hayatım. Lütfen kalbinin sesini dinle.
    Sevgiler.

segeilimdenr ayrıldım ama hala seviyorum ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AmA,beN, haLa nEySe

AmA,beN, haLa nEySe

Giden ve dönmeyen, bilen ve asla bildiklerinden şaşmayan, gözleri yaşlı içi boş gibi görünen ama bir o kadar kalbi dolu bir adamsın sen. Bildiğim ama bilmediğimi iddia ettiğim sayısız sonsuzluk birimlerinden biri olsan da her ne kadar, ben seni o bilinmezliğinin içindeki saf benliğinden tanıdım yolların sonuna doğru giderken. Bildiğim ama söylemediğim şeylerin hepsi seni anlatıyordu içimde....
  2. seni seviyorum ama....

seni seviyorum ama....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?

çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?

:uhu::18::18:Arkadaşlar sizinle paylaşmayı istediğim bir sorunum var.Çoğunuzun bildiği üzere kendi çapımda çanta tasarlıyorum ve satmaya çalışıyorum...ama nedense satamıyorum.Neden satılmıyo anlamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var.Gerçi birilerine gösterebilmişte diilim.reklamamı ihtiyacım var yoksa sitil değişikliğnemi??...sizce nasıl reklam yapabilirim.canım çok sıkılıyor.moralim çok...
  4. Ay'ın hangi halini seviyorsunuz??

Ay'ın hangi halini seviyorsunuz??

en komik resimle komik resimle ay ın halleri ayın halleri ayın ve isimleri GECENİN PRENSESİ OLAN AY'IN HANGİ HALİNİ SEVİYORSUNUZ CİCİŞLER;
  5. Hamileyim ama dış gebelik şüphesi var ne yapmalıyım?

Hamileyim ama dış gebelik şüphesi var ne yapmalıyım?

Sayfamıza endişeli anne adayları tarafından sık yöneltilen sorulardan biride gebelik teşhisi kondu ama dış gebelik şüphem var.Dış gebelik geçirdiğim nasıl anlaşılır,dış gebeliğin belirtileri nelerdir ?Öncelikle dış gebelik döllenmiş yumurtanın rahim dışında başka bir dokuya yerleşmesine denir.Genelde kanallara ve tüplere yerleşir.Dış gebelikte embriyo kesin kaybedilir ve anne hayatıda ciddi...

Sayfayı Paylaş