gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

şehide sesleniş

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

şehitler için söylenen güzel sözler şehitler için güzel sözler
    Aylardır uyku nedir bilmez bu gözler oğul, Bir günlükmüş , meğer söylenen sözler,
    Bir günlükmüş, ardından toplanan kalabalık,
    Bir namazlıkmış meğer saltanatın…

Şükür ki şehitsin, şükür ki cennettesin…
    Tesellim bu oğul, bulutların üstündesin…

Aylardır konuşmaz olmuş, susmuş bu dil oğul,
    Nice ana kuzusu şehit oldu, senden sonra,
    Nice yürekler yandı, nice ocaklar,
    Yine yanan yalnız biz olduk oğul,
    Bizse unutulduk…

Şükür ki şehitsin, şükür ki cennettesin…
    Tesellim bu oğul, bulutların üstündesin…

Oğuz Kaçtan / İzmir

şehide sesleniş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehide Annesinden Mektup

Şehide Annesinden Mektup

şehidin annesine mektubu şehitten annesine mektup şehide mektup şehit annesinin mektubu şehit Canım Oğlum, Nereden, nasıl başlasam bilmiyorum. O kadar özledim ki seni… Canım yavrum, sen bizim ilk göz ağrımızdın.. Dört gözle beklemiştik babanla doğumunu… Dokuz ay sonra hastanede seni kucağıma bıraktıkları ilk gün vuruldum sana… Ne güzel gözlerin vardı, ışıl ışıl… Öyle güzel kokuyordun ki…...
  2. Rabbİme SeslenİŞ..

Rabbİme SeslenİŞ..

Çaresiz akıllarda bir tek SEN umutsuz hallerde avuçlarda SEN kötülük dolu kalplerde SEN bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB! kötü düşüncelerın en dıbınde SEN bedenlerın en alıcı yerınde SEN ruhların en ınce yerınde SEN akılların içinde birtek sen olasın ya RAB! dogan güneşin varlığında SEN solan yaprakların rengınde SEN doğanın yaratıcılığında SEN gökyüzünün maviliğinde birtek sen...
  3. şehite yazılan şiir yürek dağladı

şehite yazılan şiir yürek dağladı

şehitlere yazılan mektuplar şehitlere yazılan şiirler şehite şiir yazılmış şiirler şehitlerimize mektuplar Şehite yazılan şiir yürek dağladı 06 Ekim 2008 Pazartesi 11:02 Elazığ'da şehit düşen Yarbay Alim Yılmaz'ın babası oğlu için 2 yılda 220 şiir yazdı. Şehit oğula yazılan şiirler yürek dağladı. Elazığ'da teröristlerin yola döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan İl Jandarma...
  4. Türk erkeklerinin Eşlerine SEslenişleri

Türk erkeklerinin Eşlerine SEslenişleri

*kodum mu oturturum ha sinir objesi *kiprasma len altimda arzu nesnesi *yemek hazir mi ula mutfak robotu *tüne bakayim dibime evimin müdürü *iç hadi serefe iç ömür otlakçisi *ellerinki fidan boylu bizimki fidan enli *bir bardak su getir g...ü yere yakin *gel otur yanimda hükümet suratli *biraz evde otur lan kablolu tivi *gel hele yanima ömrümün badigardi *gel gezelim biraz bayan...

Sayfayı Paylaş