gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Şehidim Emanetin Şerefimdir!

Konu, 'Videolar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Şehidim Emanetin Şerefimdir!
    biz bu gün evimizde rahat oturuyorsak,bayrağımız dalgalanıyorsa şehitlerimizin ve türk askerlerimizin sayesindedir.biz bu emaneti kanımızın son damlasına kadar koruyacağız.emeğine sağlık bilgecim

3. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Şehidim Emanetin Şerefimdir!

ruhları şad olsun ... kardeşlerimizin...

Şehidim Emanetin Şerefimdir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şerefine aslanım :)))

şerefine aslanım :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emanet..

Emanet..

Birine emanet bir şey bırakmak sırlarını ona açmaya, Kişinin kendi eşine emanet bir şey vermesi ve eşinin onu saklaması hamile kalmasına, aldığı emaneti iade etmesi halime kalmamasına, Emanet bazen insanoğluna, onun yaratılış gayesine; emanete ihanet etmmek kulluğun bilincinde olmamaya, ahdini yerine getirmemeye; emanete sahip çıkmak, İslam dininin prensiplerine göre tanzim edilen bir hayat...
  3. şeHiDim...

şeHiDim...

BU BÜYÜK TÜRK BAYRAĞINI YAKARAK VATANIMA GÖZ DİKEREK MEHMETCİĞİME ATEŞ EDEREK MUTLU OLACAKLARINI SANAN GAFİLLERE,TERÖRİSTLERE VE NANKÖRLERE SADECE ÜÇ KELİMELİK BİR MESAJIM VAR (UNUTMAM,UNUTTURMAM,AFFETMEM.....) ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİN.... dİŞhEe ßoSkURt
  4. şerefinizle ölmedinizmi?

şerefinizle ölmedinizmi?

Yıl 2020,kızım 18,ben 47 yaşındayım... "Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk,o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş,şimdi neden o haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1-2 cami varken,şimdi neden...
  5. Kanın Bize Emanet Şehidim

Kanın Bize Emanet Şehidim

Al bayrağın altında ay gibi yatan şehidim Hilal kaşlarının karasında dağları karartan şehidim Sanırmısın ki sen toprak oldun Toprakları çoğaltan şehidim Kanınla suladığın bu vatanda ne fidanlar yeşerecek Mehmet Ahmet Hasan her zaman seni yad edecek Ölüm diye bir şey yok artık hayatında Ölümsüzlük ruhunda yeşerecek Dulmu kaldı sanırsın Ayşe Yetimmi kızın Meryemoğlun Onur Kalmasın gözün...

Sayfayı Paylaş