gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Şehidimin Şiiri

Konu, 'Videolar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

YouTube - Şehitler Ölmez

Şehidimin Şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehİdİn Bulduklari

Şehİdİn Bulduklari

Karşımda herc-ü merc yığınlar Nelere gebe bilinmez yarınlar Bugün şen şakrak yarın üzüntülü Rahmet bu gaybın üstü örtülü Dün dağlarda eşkıya peşinde Bugün kalmamış eser neşesinde Binmiş dört inanmışın omzuna Cevap veriyor meleklerin sorusuna Sorular ne olursa olsun korkmuyor Meleklerin yerine geçmiş o soruyor. Siz Münker-Nekir ben ölmedim ki Ölüm denilen şey nedir ki sanki Her şeyi...
  2. Şehİd-Şehadet

Şehİd-Şehadet

ŞEHİD-ŞEHADET Tâgûti güçlerin emrinde savaşan kimseler; velev ki müslüman dahi olsalar, asla şehid olamaz. Günümüzde en çok kullanılan kelimelerden birisinin şehid, diğerinin de şehadet olduğunu söyleyebiliriz. Tâgûtî güçler; birbirleriyle olan silahlı mücadelelerinde, kaybettikleri askerlerine şehid ünvanını vermektedirler. Maalesef günümüzde, İslâm'a düşmanlıklarıyla ma'ruf olan...
  3. Şehİdİn Bulduklari Yusuf İnan şiiri

Şehİdİn Bulduklari Yusuf İnan şiiri

Karşımda herc-ü merc yığınlar Nelere gebe bilinmez yarınlar Bugün şen şakrak yarın üzüntülü Rahmet bu gaybın üstü örtülü Dün dağlarda eşkıya peşinde Bugün kalmamış eser neşesinde Binmiş dört inanmışın omzuna Cevap veriyor meleklerin sorusuna Sorular ne olursa olsun korkmuyor Meleklerin yerine geçmiş o soruyor. Siz Münker-Nekir ben ölmedim ki Ölüm denilen şey nedir ki sanki Her şeyi...
  4. şeHiDim...

şeHiDim...

BU BÜYÜK TÜRK BAYRAĞINI YAKARAK VATANIMA GÖZ DİKEREK MEHMETCİĞİME ATEŞ EDEREK MUTLU OLACAKLARINI SANAN GAFİLLERE,TERÖRİSTLERE VE NANKÖRLERE SADECE ÜÇ KELİMELİK BİR MESAJIM VAR (UNUTMAM,UNUTTURMAM,AFFETMEM.....) ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİN.... dİŞhEe ßoSkURt
  5. Bilebildinmi Şehidim

Bilebildinmi Şehidim

Bırakıp ta sevdiğin her şeyi ardında, gittin birden bire gökten ateşin, yerden ölümün yağdığı sırtlara. Ne el sallamaya fırsatın oldu geride bıraktıklarına ne de selam söylemek için vakit bulabildin anana. Sevgisiyle kalbini dolduranlara veda bile etmedin; sen gittin, bir kez dönüp de bakmadın ardına. Yaşın henüz 18 idi; aklın birçok şeye ermezdi. Senin yüzün hasret, yüreğin acı nedir...

Sayfayı Paylaş