gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

şehidinin yerine talip oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Tunceli-Elazığ kara yolunun Dinar Deresi mevkisinde, 14 Ekim Salı günü, askeri konvoyun geçişi sırasında terör örgütü üyelerince açılan ateşte ağır yaralanan ve Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören er Fikret Yükseler'in şehit olduğu haberi, merkez Yüreğir ilçesinde yaşayan ailesine askeri yetkililer tarafından ulaştırıldı. Adana İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay İzzet Cural da baba Arif Yükseler, anne Gaden Yükseler ve aile fertlerini ziyaret ederek, başsağlığı dileklerinde bulundu. -''OĞLUMUN ASKERLİĞİNİ BEN TAMAMLAYIM''-
    Kurmay Albay Cural'a sarılarak gözyaşı döken baba Arif Yükseler, ''Komutanım bitirin artık bu terörü. Oğlumun iyileşip dönmesi için dua ederken şehit haberiyle yıkıldık. Oğlumun tezkeresine 4 ay kalmıştı. Onun yerine beni askere götürün, askerliğini ben tamamlayayım'' dedi.
    Kurmay Albay Cural ise terörle mücadelenin kararlılıkla sürdürüldüğünü söyledi.
    Oğlunun şehit haberi üzerine sinir krizi geçiren anne Gaden Yükseler ise şöyle konuştu:
    ''Bana başınız sağ olsun demeyin, çok ağır geliyor. Oğlum ödüllü askerdi, Isparta'da dereceler aldı. Terör artık bitirilsin. Teröristlere gereken ders verilsin. Bizim evladımız şehit oldu, başka evlatlar da şehit olmasın. Kimse benim çektiğim acıyı çekmesin. Bu acıyla nasıl yaşarız. Ümitle tezkere alıp evine dönmesini beklediğim kuzum dönemedi.
    Tüm Türkiye, gözünüzü açın, evlatlarınızı öldürtmeyin. Terörü içimizden temizleyelim.''
    Şehit haberi üzerine Türk Bayraklarıyla donatılan şehidin baba evine taziye ziyaretine gelen vatandaşlar da sık sık slogan atarak terörü lanetledi.
    Şehit er Fikret Yükseler'in cenazesinin yarın Adana'da toprağa verilmesi bekleniyor.

şehidinin yerine talip oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehidimin kanı yerde kaLmasıN

Şehidimin kanı yerde kaLmasıN

asın bu katili nefes almasın şehidimin kanı yerde kalmasın Seksendört yılında Siirt ilinde İlk pusuyu kurdular Eruh yolunda Mehmedim’in türküsü alem dilinde Asın bu katili nefes almasın Şehidimin kanı yerde kalmasın Okullar camiler yanmış yıkılmış Üç günlük bebeğe kurşun sıkılmış Analar hep yasta boynu bükülmüş Asın bu katili nefes almasın Şehidimin kanı yerde kalmasın Yakılan köyleri...
  2. Arif Sağ - Bu Yola Talip Ol

Arif Sağ - Bu Yola Talip Ol

bu yola talip ol bağlandın ise peyik şöfulara beyan eylesin hakikat aşkıyla dağlandın ise git kendi pirine derman eylesin müsayıbını al durasın dara dört basın mahmur et olma müdara müminler fakirdir değil fukara bu hakkın cemine çevlan eylesin kemerbesk bağlamış başında tacı kulağında küpe guruh-i naçı gönül bir kabedir yap da ol haçı davut suları de nişan eylesin
  3. şeHiDim...

şeHiDim...

BU BÜYÜK TÜRK BAYRAĞINI YAKARAK VATANIMA GÖZ DİKEREK MEHMETCİĞİME ATEŞ EDEREK MUTLU OLACAKLARINI SANAN GAFİLLERE,TERÖRİSTLERE VE NANKÖRLERE SADECE ÜÇ KELİMELİK BİR MESAJIM VAR (UNUTMAM,UNUTTURMAM,AFFETMEM.....) ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİN.... dİŞhEe ßoSkURt
  4. Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Star TV'de yayınlanan "İzdivaç" programının müdavim damat adayı Mehmet Amca program sunucusu Zuhal Topal'a eliyle karşı tribünde oturan bir hanımı işaret ederek ona talip olduğunu söyledi.. Zuhal Topal yaşlı hanıma evli olup olmadığını sorduğu anlarda yanında bulunan eşinin uyukladığını farketti. Uyuyan adama "Hanım gidecek elden haberin yok" diyerek takılan Zuhal Topal...
  5. Dondurma Yerken Dikkatli Olun!

Dondurma Yerken Dikkatli Olun!

dondurma yerken, dondurmanın zararları, dondurma hakkında Sevgili melekler, kış aylarında da rahatlıkla tüketilebilen dondurma elbetteki sıcak yaz günlerinde daha fazla tercih ediliyor. Son derece sağlıklı bir gıda olan dondurmayı seçmek çok önemli. Zira açıkta, sağlıksız koşullarda satılan dondurma tehlike saçıyor! İşte yaklaşan yaz öncesi dondurma seçerken dikkat edilmesi gerekenler......

Sayfayı Paylaş