gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Şehir bulmaca cok zevkli(türkiyeyı ne kadar tanıyoruz)

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıkla

Şehir bulmaca cok zevkli(türkiyeyı ne kadar tanıyoruz) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşinizi ne kadar tanıyorsunuz acabaa?

eşinizi ne kadar tanıyorsunuz acabaa?

Memory Center Nöropsikiyatri uzmanlarından Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan, evli çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıklarını anlamalarına yardımcı olabilecek bir test... Memory Center Nöropsikiyatri uzmanlarından Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan, evli çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıklarını anlamalarına yardımcı olabilecek bir test... Soruları önce siz cevaplayın, daha sonra eşinizin...
  2. Erkeklerin istekleri neden bu kadar cok??

Erkeklerin istekleri neden bu kadar cok??

- Kadınların hiçbir şey istememesini ister. - Seni seviyorum sözünü bir kez söylesin , karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister. - Gökten yağmur değil kadın yağsın ister. - Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister. - Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister. - Ölecekse skor yaparken ölmek ister. - Bir bakışı canlar yaksın ister. - Çocukluğunda annesinin,...
  3. Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Siz bugüne kadar erkekleri seks düşkünü, çapkın, egoist varlıklar olarak tanıdınız fakat ne yazık ki yanıldınız. Çünkü aslında onlar çok ama çok farklı! 1- Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek onlar için önemlidir. Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyorlar! 2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler...
  4. kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?

kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz? Kendinizi başkalarının anlattığı kadar mı tanıyorsunuz? İşte size karakterinizi keşfetmek için bir fırsat... Aşağıdaki sorularda verilen üç seçenekten kendinize uygun olanı seçiniz. Doğru bir değerlendirme elde etmek için her soruda bir seçeneği işaretlemek zorundasınız. 1. Soru A.) değişken B.) duygulu C.) uyumlu 2. Soru A.) bilgili B.) gayretli...
  5. Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Ravent nedir Ravent neye iyi gelir Ravent nasıl bir bitkidir Ben cok seviyorum raventi.Yerken binbir surat olsamda yiyorum.Tadi cok eksi.Sizde tadin deneyin... Ravent Diğer İsimleri : Ravend-i Hindi, Ravendiyye, Işgın, Rheum, Rhubarb, Rhubarbe Botanik Bilgi : Karabuğdaygiller familyasındandır. Ravent 1-2 m boyunda çok yıllık oldukça güçlü bir bitki olup ilk 3 – 4 yıl çiçek açmaz ve...

Sayfayı Paylaş