gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şehir şehir googlenin ofisleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şehir şehir googlenin ofisleri

turkıyede yok mu ya....

bunlar harıka emegıne saglık

şehir şehir googlenin ofisleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir

Bu Şehir

bu şehir insana tuzak kuruyor bu şehir insanı uzak kılıyor bu şehir insanı hayli yoruyor bu şehir insanı hep kandırıyor senin için yazılmış her şiir bu bedenin olsa keşke bak bir ömrü verecem işte bu şehir benim bir demir atmış ki gönlüm yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var anılarım çocukluğum ve geleceğim bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım ne kadar...
  2. Şehir

rüyada şehir değiştirmek rüyada ülke değiştirmek din Rüyada garip bir şehir görmek, taşınacağınız veya yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına gelir. Temiz ve bakımlı bir şehir insanın gelceğinin parlak olduğunu gösterir.Rüyada tanimadigi bir sehirde bulundugunuzu görmek ve orada yabanci oldugu için her seyi yadirgadigini anlamak, çok kötü sürprizlerle karsilasacagina isarettir. Girdigi...
  3. Yasak Şehir

Yasak Şehir

Son İmparator filmini ilk kez 1987'de izlemiştim. Çin İmparatorluğu'nun son varisi Pu Yi'nin kişiliğinde, yüzyılın başından 1970'lere kadar Çin tarihinin kısa bir özetini de veren bu filmde en aklımda kalan sahne şu olmuştu: Küçük Pu Yi, Saray'da yaramazlık yapıp hizmetkarların elinden kaçarken, birden kendisini, altında dönüp durduğu sarı ipeklerle örtülü kapının dışında bulur. Dışarı...
  4. Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

samsun büyük anadolu hastanesi doktorları samsun anadolu hastanesi doktorları ana klinik kadın doğum jale dal Melekler, zaman zaman gebelik için olsun, infertilite için olsun ya da rutin kontroller için olsun doktora gideriz. Burada memnun kaldığımız, tavsiye edeceğimiz doktorları şehirleriyle paylaşalım istedim. Sevgiler
  5. Katmerli Şehir

Katmerli Şehir

Kadının gözünden İstanbul :) Katmerli Şehir Cağaloğlu’na gitmek için yolum muhakkak Eminönü’ne düşer. İstanbul’da beni en çok şaşırtan yer burasıdır. Üsküdar vapurundan indikten sonra Yeni Cami tarafına geçmek için alt geçide indiğimde nefes almakta zorlanıyorum. Gerçi artık rahatım bu şehirde, bedenimi kriz yönetir gibi idare etmeyi, kimseye çarpmadan yol almayı öğrendim sayılır....

Sayfayı Paylaş