gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şehirler arası otobüs fiyatları 2013te değişti mi, ne kadar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şehirler arası otobüs fiyatları acaba 2013 yılında değişti mi? Zam geldiyse ne kadar oldu? Aşağı yukarı bir fiyat verirseniz sevinirim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, şehirlerarası yolcu taşımacılığında ortaya çıkan haksız rekabetin önlenmesi amacıyla bir taban ücret tarifesi belirledi.
    Taban Ücret Tarifesi'ne göre, en kısa mesafe olan 101-115 kilometre arasına uygulanacak taban fiyat 13 lira, en uzak mesafe olan 2001 kilometre ve üzerine ise 96 lira olarak belirlendi.

şehirler arası otobüs fiyatları 2013te değişti mi, ne kadar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları aşılama yöntemi fiyatları ücreti 2010 2011 arkadaşlar aşılamayı nerde ne kadara yaptırdınız yazarsanız bilgimiz olur benim ssk yok olanlar almayanlar yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler
  2. pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

Pomerqnyali nin fiyati kac tl
  3. asgari ücret 2013te ne kadar olacak bilgi varmı

asgari ücret 2013te ne kadar olacak bilgi varmı

Arkadaşlar bu bilgi tvde verilmiş sanırım ama ben kaçırdım.Tam olarak 2013 asgari ücret ne kadar olacak, gözümüz kulağımız iyi haberde..
  4. 2013te emekli maaşları ne kadar zamlanacak ?

2013te emekli maaşları ne kadar zamlanacak ?

Melekler emekli maaşı zamlarını soracaktım Asgari ücrete zam geliyor peki ya emekliler ne olacak bilgi varmı?
  5. Mide balonu maliyetleri neye göre belirlenmektedir?

Mide balonu maliyetleri neye göre belirlenmektedir?

Mide balonu çeşitli zayıflama yöntemlerinden bir tanesidir. Birçok kişi fazla kilolarından kurtulmak için çeşitli diyetler yapmaktadır. Bu diyetlerle istenilen kilo kayıpları her zaman olmamaktadır. Mide balonu uygulaması kişilere erken doyma hissi sağlayarak, kişilerde tokluk hissinin artmasına, bu sebeple de kilo verilmesine sebep olur. Mide balonu silikondan yapılmış bir malzemenin...

Sayfayı Paylaş