gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şehirlere Göre 2B başvuru tarihleri

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli’de şu anda resmen başvuruların alınmaya başlandığını, 2B kapsamındaki her taşınmaz için başvuru sahiplerinin 2 bin TL yatırması gerektiğini, birkaç taşınmazı olanların da, her taşınmaz için ayrı ayrı aynı parayı yatırması gerektiğini söyledi.

Başvuru paraları Vakıf Bank, Halk Bank, Ziraat Bankası ve Defterdarlıktaki muhasebe müdürlüklerine yatırılabilecek.

İLÇELERE GÖRE BAŞVURU TAKVİMİ

Yapılan açıklamada, Kocaeli Defrterdarlığı’na yapılacak 2B başvurularında yığılmaların önlenmesi için de semtlere göre takvim belirlendi. Bu takvim şöyle:

BAŞİSKELE: Doğantepe ve Yeniköy: 21 Mayıs- 25 Mayıs

DERİNCE: Çınarlı-Çavuşlu- Karagöllü-Çınarlı Mersincik: 21 Mayıs- 25 Mayıs

GÖLCÜK: Değirmendere-Hamidiye- Hasaneyn: 21 Mayıs- 25 Mayıs

Hisareyn- İcadiye- İhsaniye- İrşadiye- Panayır- Selimiye- Şevketiye- Yazlık: 28 Mayıs- 1 Haziran

İZMİT: Arızlı/Akpınar- Arızlı/Kulfallı- Arızlı/Serdar-Arızlı/ Yeni Muhalle- Durhasan/Atatürk- Durhasan/ Fatih- Durhasan/Karadenizliler: 4 Haziran- 8 Haziran

Emirhan- Fathiye- Hatipköy- Kısalar- Kozluca- Orhaniye-Ortaburun- Sapakpınar: 9 Temmuz- 13 Temmuz

Akmeşe/Atatürk-Balören- Biberoğlu- Böğürgen-Çubuklu Bala: 6 Ağustos- 10 Ağustos

Bulduk- Çağırgan/Süverler- Ambarcı- Yenice/Çavuşlu- Kaynarca- Hakkaniye- Sarışeyh: 13 Ağustos- 17 Ağustos

KANDIRA:Akçabeyli: 11 Haziran-15 Haziran, Ballar: 18 Haziran-22 Haziran, Kefken: 25 Haziran- 29 Haziran, Kıncıllı- Kurtyeri: 2 Temmuz- 6 Temmuz

KARAMÜRSEL:İhsaniye- İnebeyli- Karaahmetli-Karapınar- Kızderbent- Oluklu- Pazarköy-Semetler: 16 Temmuz- 20 Temmuz

KARTEPE:Arslanbey/Adnan-Arslanbey/Başaran- Arslanbey/Orta- Arslanbey/ Şevkatiye- Büyükderbent/Hikmetiye- Eski Eşme- İbrikdere-Ketenciler: 23 Temmuz- 27 Temmuz

Maşukiye/Çınarlı- Maşukiye/ Soğuksu- Yeni Eşme- Tepetarla: 30 Temmuz- 3 Ağustos

Uzuntarla/Merkez-Uzuntarla/Yeşiltepe: 6 Ağustos- 10 Ağustos

DİLOVASI:Çerkeşli: 21 Mayıs- 8 Haziran

KÖRFEZ: Şemsettin-Kalburcu- Kalburcu/Kirazlıyalı- Osmanlı- Yarımca/Yavuz Selim- Yarımca/ Hacı Osman- Hereke/ 17 Ağustos-Kışladüzü- Cuma- Belen- Dere-Sipahiler: 21 Mayıs- 8 Haziran

GEBZE: Güzeller/İnönü- Tavşanlı- Pelitli- Kadıllı- Mudarlı- Duraklı- Cuma- Hatipler/Ahatlı- Ovacık- Muallim: 11 Haziran- 29 Haziran

Mustafa Paşa/ Ulus- Mustafa Paşa/ Yavuz Selim- Mustafa Paşa / Hürriyet: 2 Temmuz- 27 Temmuz

gazetevatan

Şehirlere Göre 2B başvuru tarihleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri ne zaman lütfen 2012 sbs başvuru tarihleri hakkında da bir konu açın bize bilgi verin.
  2. 2012 hac başvuru tarihi

2012 hac başvuru tarihi

2012 hac başvuru tarihi ne zaman bu konuda kim bilgi verebilir bana?
  3. 2012 KPDS başvuru tarihi

2012 KPDS başvuru tarihi

2012 KPDS başvuru tarihi ne zaman başlıyor 2012 KPDS başvuruları ne zaman bitiyor ?
  4. 2012 PMYO başvuru tarihi

2012 PMYO başvuru tarihi

2012 PMYO başvuru tarihi ne zaman kızlar lütfen bilgi verin bana
  5. 2013 ales başvuru tarihi

2013 ales başvuru tarihi

Kızlar 2013 yılı ales başvuru tarihini araştırıyordum buldum sizlerle de paylaşim dedim. Hem sitede çorbada benimde tuzum olmuş olur fena mı :D:D:D Ales Başvuru Tarihi 2013 2013 Ales Başvuru Tarihi Ne Zaman Ösym'nin resmi sitesinde açıklanan sınav takvimine göre Ales 2013 başvuru tarihleri şöyle: Ales İlkbahar Dönemi Başvuru:12.05.2013 Ales Sonbahar Dönemi Başvuru:17.11.2013

Sayfayı Paylaş