gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Şehirlerin Aydınlık / Karanlık Yüzleri

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Dünya Doğayı Koruma Vakfının 28 Mart 2009 tarihinde düzenlediği "Dünya Saati" eyleminden mükemmel kareler. Resimlerin aydınlık/karanlık yüzlerini görmek için üzerlerine tıklamanız yeterli

{mutlaka bakmanız tavsiye edilir}

B uradan L ütfen

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Şehirlerin Aydınlık / Karanlık Yüzleri
    Karanlık yönlerindense aydınlık yönünü tercih ederimm... Işıklandırma herşeyi daha güzel gösteriyor.. emeğine sağlık süper bir paylaşım...

Şehirlerin Aydınlık / Karanlık Yüzleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydınlık

Aydınlık

İlim ve elçiye, iç huzuru ve hidayete, iman etmeye, feraset ve uyanıklığa, Borcu ödemeye, her çeşit sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Nur, Sabah.)Hayallerinizin gerçekleşeceğine isteklerinizin olacağına işarettir. Hayallerinizin gerçekleşeceğine isteklerinizin olacağına işarettir.Rüyasında kendisini aydınlık bir yerde gören kimsenin hayatında huzur verecek...
  2. Aydınlığa kavuşmak

Aydınlığa kavuşmak

Bir kimsenin gizli olan bir seyi rüyada aydinliga kavusmasi, o kimsenin nefret ettikten sonra alismaya, zarardan sonra fayda görmesine veya ümüdini kesdikten sonra çocugu olmasina delalet eder.
  3. Ege - Karanlıktan Aydınlığa

Ege - Karanlıktan Aydınlığa

Karanlıktan aydınlığa Bilmem nasıl çıkar bu sevda Sen dünyanda ben dünyamda Bilmem nasıl geliriz yanyana Unutursun deme bana Unutmak mümkün değil seni asla Sen dünyanda ben dünyamda Bilmem nasıl geliriz yanyana Sen bir adım gelsen Ben sana koşarım Sen bir sevsen Yüreğinde taşarım Yanına gelemem gülemem göremem Zor gelir taşımak unutup gidemem Gidemem silemem ezemem Acıdır unutmak Acıdır...
  4. KaRaNLıKLaR

KaRaNLıKLaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş