gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şehit Cevdet Deniz Özdemir Mesajı paylaşır mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Irak sınırında ki Kato dağında şehir düşen Şehit Cevdet Deniz Özdemir şehit düşmeden önce sayfasında bir msj paylaşmış bende sizlerden Şehit Cevdet Deniz Özdemir Mesajı paylaşmanızı rica ediyor ve ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!!! diyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şırnak’ın Irak sınırındaki Kato Dağı’nda düzenlenen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş 27 yaşındaki Cevdet Deniz Özdemir’in, sosyal paylaşım sitesindeki yazısı yürek burktu.
    Susuşumuz merminin namluda duruşu gibidir’ yazdığı, ayrıca duvarında da 25 Haziran 2012’de Benim ödediğim vergilerle lüks arabalarla gezip, benim ölmeme göz kapatıp, öldürmeme izin vermeyen zevatlar artık uyanın. Sen rahat uyuyasın diye sırtımda 40 kilo yük, aklımda vatanım dağlarda geziyorum yazısını paylaştığı görüldü.

Şehit Cevdet Deniz Özdemir Mesajı paylaşır mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık Bebek Kıyafetleri de paylaşır mısınız

Yazlık Bebek Kıyafetleri de paylaşır mısınız

Merhaba sizi ara ara takip ediyorum çok güzel ve faydalı konular açıyorsunuz özellikle çocuk modasını takip ediyorum sizin sitenizde ama ben bebeğim için uygun bir öneri konunuzu göremedim mümkünse bir de Yazlık Bebek Kıyafetleri modelleri paylaşır mısınız?
  2. Pisagor Sözleri de paylaşır mısınız

Pisagor Sözleri de paylaşır mısınız

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse ve biliyorsanız Pisagor Sözleri de paylaşmanızı rica ediyorum bu sözlere çok ihtiyacım var ve Pisagor Sözleri paylaşımınız için şimdiden size çok tşk ederim.
  3. 2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

Kızlar hala bu yaz denize gitmedim ama nihayet önümüzde ki hafta sonu bizim deniz tatilimiz başlıyor biraz kısa bir tatil olacak ama yinede olsun. Sizden de deniz alışverişim öncesi bir kaç 2012 Plaj Elbisesi Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Berat Gecesi İle İlgili Hadisler de paylaşır mısınız

Berat Gecesi İle İlgili Hadisler de paylaşır mısınız

Merhaba arkadaşlar sizden benim için Berat Gecesi İle İlgili Hadisler paylaşmanızı rica ediyorum daha doğrusu tüm islam alemi için paylaşmanızı rica ediyorum:)
  5. Ömür Gedik Resimleri de paylaşır mısınız

Ömür Gedik Resimleri de paylaşır mısınız

Kızlar Ferhat Göçerin sevgilisi Ömür Gedik'i merak ediyorum acaba mümkünse bu sayfadan sizlere zahmet olmasa Ömür Gedik Resimlerini paylaşır mısınız?

Sayfayı Paylaş