gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Şehİt DÜŞeceĞİnİ HİssetmİŞtİ!!!

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşına 'Öleceğim' dedi, 3 saat sonra şehit düştü...

Şırnak'ta teröristlerle girdiği çatışmada şehit edilen Piyade Çavuş Mustafa Kirazoğlu, memleketi Konya'nın Yunak ilçesi Kurtuşağı köyünde toprağa verildi.

Şırnak'ın Cudi Dağı'nda 2 gün önce teröristlerle girdiği çatışmada vurularak şehit edilen Piyade Çavuş Mustafa Kirazoğlu (21) için Kurtuşağı köyünde askerî tören düzenlendi. Törene, Konya Valisi Osman Aydın, Konya Bölge Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ata Kalkan, AK Parti Konya milletvekilleri Halil Ürün ve Orhan Erdem, askerî ve mülkî erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı. Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazında şehidin felçli babası Ramazan Kirazoğlu da tekerlekli sandalyesiyle ön safta yer aldı. Askerlerin omuzlarında taşınan Kirazoğlu'nun cenazesi, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" sloganları eşliğinde köy mezarlığına götürülerek toprağa verildi. Şırnak 23. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı'na 2 ay önce katılan Kirazoğlu'nun, yakın arkadaşı Halil Günay'ı arayarak, "Ben şehit düşeceğim, aileme söyleme, sen de hakkını helal et" dediği ve görüşmeden 3 saat sonra Kirazoğlu ailesine oğullarının şehit olduğu haberinin verildiği öğrenildi. 6 yıl önce annesini kaybeden şehidin, ablalarından da kendisini merak etmemeleri için Şırnak'ta görev yaptığını gizlediği kaydedildi.

Şehİt DÜŞeceĞİnİ HİssetmİŞtİ!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne..

Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne..

Ana bu sabah yine erken uyandık Botları boyadık,düzeni yaptık Sabah sabah iştimada dimdik ayaktaydık Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Bir emir geldi babacan komutandan Araçlara bindik tam teşhizat hep bir andan Karamanlı başladı dua okumaya ağzından Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Mataramda ki su sanki zem zemdi Tetiğim gül oya,süngüm bir çiçekti Yüreğimde ki sevda daha bir...
  2. HİssetmİŞtİm Anne

HİssetmİŞtİm Anne

Ana bu sabah yine erken uyandık Botları boyadık,düzeni yaptık Sabah sabah iştimada dimdik ayaktaydık Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Bir emir geldi babacan komutandan Araçlara bindik tam teşhizat hep bir andan Karamanlı başladı dua okumaya ağzından Ben şehit olacağımı hissetmiştim anne Mataramda ki su sanki zem zemdi Tetiğim gül oya,süngüm bir çiçekti Yüreğimde ki sevda daha bir...
  3. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...
  4. ben şehit olacağımı hissetmiştim anne

ben şehit olacağımı hissetmiştim anne

Sayfayı Paylaş