gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Şehit hakkında bilgiler

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir şehidi hayatta yaşıyor görmek, onun bıraktığı ilim ve yolun yaşadığına yahut Allah'a yakın olmaya; Şehid olduğunu görmek, bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye güç yetirmeye delalet eder.Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir. Rüyada şehit olmak ya da görmek çevrenizde saygı görecek makamlara yükseleceksiniz demektir. Rüyada bir şehit gördüyseniz veya kendiriz şehit olduysanız, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamına gelir. Bir kimse sehitlerden birisinin diri oldugunu görse, o sehitin takip ettigi yol ve tutumunun insanlar arasinda devam ettigine isarettir. Bazi tabirciler de, rüyada bir sehitin hayatta oldugunu gören kimse, Allah (C.C.)a yaklasir, demislerdir.Rüyada şehit gördüyseniz veya kendiniz şehit olduysanız, bu, itibar sahibi olacağınız ve çok yükseleceğiniz anlamındadır.Rüyada vatan uğruna şehit olduğunu görmek; öldüğünüzde büyük bir mertebe ile allahın huzuruna çıkacağınıza işarettir.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konuda düzenlemeler yapılmış ve güncellenmiştir.

Şehit hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehİt

Şehİt

ŞEHİT EFENDİMİZ(S.A.V.), HAYBER KALESİNİN KUŞATILMASI SIRASINDA YESAR ADLI BİR ÇOBANI İSLAMİYETE DAWET ETTİ WE ONA ŞEHİTLİK MAKAMINI ANLATARAK CENNETEN BAHSETMİŞTİR PEYGAMBERİMİZİ GÖRÜR GÖRMEZ İSLAMİYETİ KABUL EDEN YESAR , YAŞADIĞI MUHİTTEKİ İNSANLARIN MAKAM WE ZENGİNLİĞE GÖRE İTİBAR GÖRDÜKLERİNİ BİLDİGİ İÇİN ________________YA RESULLLAH , DİYE SORDU . BEN HABEŞ Lİ(SİYAH TENLİ),ÇİRKİN YÜZLÜ,...
  2. "Şehit olacağım. Hakkını helal ediyor musun?"

"Şehit olacağım. Hakkını helal ediyor musun?"

oğluna hakkını helal etmeyen anne Şırnak'ta oğlunun şehit oluşunu telefonda yaşayan anne Hatice Parpaloğlu, o anı şöyle anlattı: "Şehit olacağım. Hakkını helal ediyor musun?" diye sordu. "Ediyorum oğlum, dedim. Silah seslerini dinledik. 'Oğlum, saklan' diye bağırdım." Şırnak'ta iki askerin şehit olduğu gece çatışması sırasında ailesini arayarak, "Arkadaşlarım öldü....
  3. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  4. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...
  5. şehit yakınları ve gaziler kanunu hakkında bilgi

şehit yakınları ve gaziler kanunu hakkında bilgi

şehit yakınları ve gaziler kanununun içeriği nedir, bu kanunla ilgili bir yazı varsa paylaşın lütfen.

Sayfayı Paylaş