gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Şehit Künyesi!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Şehit Künyesi!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikizler burcunun künyesi!

ikizler burcunun künyesi!

Yönetici Yıldızınız: Merkür (Zeka ve canlılık temsilcisi) Grubunuz: Hava, pozitif Burcunuzun cinsiyeti: Erkek Üstün yeteneğiniz: Üstün zeka Özelliğiniz: Yardımcı olmak, neşe yaratmak Emeliniz: Gazetecilik, yazarlık Amacınız: Büyük isim yapmak, ünlü olmak Anahtar sözcüğünüz: Süreklilik Yenmeniz gereken huyunuz: Çok konuşmak Uğurlu gününüz: Çarsamba Uğurlu sayılarınız: 3, 5, 24, 233,...
  2. Şehitlerimize

Şehitlerimize

Ben, havran'da seyit onbaşı, ezine'de yahya çavuş'um, Kıbrıs'ta, albay ibrahim karaoğlanoğlu'yum. Tarihte hep destan yazdı soyum, ben buyum, Uğraşma benimle, ben mustafa kemal'in torunuyum. Ben, tavas'ta şehit bekir matrak polisim, Son can göçünceye kadar, hiç dinmeyecek sesim. Korku nedir bilmem, yaram kanasa da silmem, Boşuna çağırmayın, gül bahçesi burası gelmem. Ben, yukarıboğaz...
  3. Şehitlerim...

Şehitlerim...

Hiç telefon eden oldu mu size �baba ben ölüyorum, hakkınızı helal edin, anama söyle üzülmesin, gurur duyun benimle..� diye? ŞEHİTLERİM Hiç hesapladınız mı kaç şehit olmuş terör can almaya başladığından beri? Biliyor musunuz siz çocukları ne yapar? Gördünüz mü hiç mezarı başında selam veren babasına küçük bir çocuk? Hiçbir dilekçe yazdınız mı ya da okudunuz mu...
  4. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  5. Anneler ve Kızları künyesi

Anneler ve Kızları künyesi

anneler ve kızları anneler ve kızları, dizi, künye, bilgileri, hakkında özet bilgiler burada arkadaşlar "Anneler ve Kızları" dizisinin künye bilgilerini, yani dizi ekibi hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler:A YAPIM: NTC MEDYA YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP YÖNETMEN: HAKAN ARSLAN SENARYO: LEYLA KARALOĞLU- SEVAL BOZKURT MÜZİK: UĞUR AKYÜREK GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SARP KAYA Anneler...

Sayfayı Paylaş