gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Şehit Mehmet Korkmaz videosu

Konu, 'Videolar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mehmet korkmaz şehit mehmet korkmaz facebook Bende askere gideceğim bende şehit olacağım dedi, içimde olacak diye durdum diyor annesi mehmetin. Dayım gibi şehit olacağım diyen mehmet.... mayın sonucunda... şehit olmuş... bu hikaye çok ağlatacak sizi... Vatan sağolsun.
    [GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=-5622236068439495702&ei=p2kESfT-Oqf22gKvuaEL&q[/GVIDEO]

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şehit Mehmet Korkmaz videosu
    BAYRAK INMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!!!!!!

Tüm Sehitlerimizin mekani cennet olsun.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

''ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ''

paylaşım için teşeşkürler adminimm

4. aleyna27

aleyna27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

meraba ben aleyna27:haha:

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burdaki video çalışmıyorki

Şehit Mehmet Korkmaz videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehit Mehmet Tevfik

Şehit Mehmet Tevfik

2 Haziran 1916 tarihinde Yüzbaşı (Kolağası) Mehmet Tevfik , Çanakkale harbinde bir İngiliz mermisiyle yaralanmış ve şehit olmadan önce şu mektubu yazmıştır. Sebeb-i Hayatım, Sevgili babacığım ve Valideciğim! Arıburnu’nda ilk girdiğim müthiş muharebede sağ yanımdan müthiş bir İngiliz kurşunu geçti.Hamdolsun kurtuldum.Fakat bundan sonra gireceğim muharebelerden kurtulacağıma ümidim...
  2. Şehİt ÖĞretmen Saİt Korkmaz

Şehİt ÖĞretmen Saİt Korkmaz

şehit öğretmen sait korkmaz ilköğretim okulu Merhaba, bu formda 28.09.1994 tarihinde Ağrı-Doğubeyazıt/Kazan Köyünde Öğretmen Sait KORKMAZ'ın şehit edilişini eşi Aklime KORKMAZın Şehit Mektupları isimli bir kitaptaki anlatımıyla aktarmak istedim.Şehit eşi Aklime KORKMAZ o zamanı şöyle anlatmaktadır: 29 Eylül 1994 akşamı eşimle yemek yedikten sonra sohbet ettik.Ben hamile olduğum için...
  3. Şehit   Mehmet Tevfik

Şehit Mehmet Tevfik

2 Haziran 1916 tarihinde Yüzbaşı (Kolağası) Mehmet Tevfik , Çanakkale harbinde bir İngiliz mermisiyle yaralanmış ve şehit olmadan önce şu mektubu yazmıştır. “Sebeb-i Hayatım, Sevgili babacığım ve Valideciğim! Arıburnu’nda ilk girdiğim müthiş muharebede sağ yanımdan müthiş bir İngiliz kurşunu geçti.Hamdolsun kurtuldum.Fakat bundan sonra gireceğim muharebelerden kurtulacağıma ümidim...
  4. şehitlerimize!!!!

şehitlerimize!!!!

Şehitlerimize..!! (Kalbimizdesiniz) Ahmetler, Selimler, Abidinler, Ferhatlar,Mehmetler Hepsi birer Mehmetcik, burasi Asker Ocagi Dogduk büyüdük, yedik asi, azigi. Vatana hizmet dedi, ugurladi ana kucagi. Biz böyle gördük atamizdan, Vatan borcu namus borcu. Yakildi asker kinasi, Varsin beklesin yarin kucagi Önce vatan sonra vatan, Geldik teslim olduk, giydik üniformayi Tanidik...
  5. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...

Sayfayı Paylaş