gebe
  1. mira84

mira84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    1

şehit yakınları

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında mira84 tarafından paylaşıldı.

Selamlar..30 temmuzda abımı kaybettık .. Bu acıyı ancak yasayanlar bılırler..bırbırmıze destek ıcın burda bulusalım..

şehit yakınları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  2. Şehit Yakınlarına Sağlanan Maddi Yardımlar

Şehit Yakınlarına Sağlanan Maddi Yardımlar

Şehit erbaş ve erlerin ailesine (evli ise eşine, bekar ise baba ve/veya annesine veya yakınına) K.K.K. lığı kantin gelirleri hesabından ailesinin ihtiyaç duyabileceği acil ve öncelikle masrafları karşılamaya yönelik olarak ilk destek yardımı yapılmaktadır. - TSK Dayanışma Vakfı Yardımı Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı’na üye olan subay, astsubay, ve uzman erbaşlardan hizmette...
  3. Şehit Yakınlarına Yardım Yapan Vakıf Ve Kurumlar

Şehit Yakınlarına Yardım Yapan Vakıf Ve Kurumlar

şehitler vakfı sehitler vakfi kartal öğrenim yardım derneği şehit yakınlarına büyük hizmet T.S.K. Mehmetçik Vakfı : Askerlik hizmetlerini yaptıkları sırada şehit olan erbaş ve erlerle ilgili yapılacak ekonomik ve sosyal yardımların esas ve usullerim düzenler. Erbaş ve erlerin ölmeleri veya sakatlanmalarına göre aşağıda belirtilen yardımlar yapılır. Bu yardım; şehit evli ve...
  4. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...
  5. şehit yakınları ve gaziler kanunu hakkında bilgi

şehit yakınları ve gaziler kanunu hakkında bilgi

şehit yakınları ve gaziler kanununun içeriği nedir, bu kanunla ilgili bir yazı varsa paylaşın lütfen.

Sayfayı Paylaş