gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şehitler Günü İle İlgili Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Şehitler Günü mesajları Şehitler Günü sözleri kısa

Vatanımız için gözünü kırpmadan kanını döken şehitlerimizle ilgili söylenecek çok söz var melekler. Biz bazılarını sizler için derledik , paylaşıyoruz...

Şehidin anası çekmesin acı derdi varsa bulunmalı ilacı Şehidin anası olur baş tacı Şehit anasına evlat olmalı…

Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmet’ler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmet’ler ölmez, Şehitler ölmez.

Yetmiş milyon gül dalı…Bu yurt Türk’ün öz malı, Yine Türk’ün kalmalı,Diyen yiğit dilleriyiz.

Senin kanınla yoğuruldu bu kutsal topraklar Senin kanınla yeşerdi nefes aldığımız bu ağaçlar gözün arkada kalmasın, ey şehidim!

Git evladım yıllarca ben oğulsuz kalayım Şu yaralı bağrıma kara taşlar çalayım Hadi yavrum hadi git ya gazi ol ya şehit

Dağların Tepesine, Eşkiyanın Alnına, Kızların Kalbine Ölümsüz Mehmetcik Yazacağım.

Merhaba Ben Bahriyeliyim Liman Liman Gezerim, Aklıma Eser Kız Tavlarım Aklıma Eser Gemi Temizlerim.

Bu ülke Seninle Gurur Duyuyor. Vatani Görevinde Başarılar. Adam Olmak Adına Son Şansını Da Iyi Değerlendirmeni Dilerim.

Gece Nöbetlerinde Beni Aklına Getirmemeye Çalış. Uyurken Üstlerine Yakalanmanı istemem.

Spora Gidememekten Yakınıyordun Ya. Iste Spor Senin Ayağına Geldi. Iyi Değerlendir.

Bu Söyleyeceklerimi Aklından Çıkarmamaya Çalış: Ay Akşamdan Işıktııır?

Vatan Sana Emanet. Göster Kendini. (yine De Çok Sivrilmemeye Çalışırsan Senin Için Daha Hayırlı Olacak Galiba.)

Sen Askerdeyken Buraları Bize Emanet. (otomobilinin Anahtarlarını Vermeyi Düşünmez Misin? Arada Bir Çalıstırmam İçin Tabi)

O Güzel Askerlik Anılarını Anlatacağın Günleri Sabırsızlıkla Bekliyorum! Sen Yeter Ki Çabuk Gel, Ben Dinlemeye Razıyım

İlk Başlarda Kaç Gün Kaldı Yerine Kaç Gün Geçti Diye Sayarsan Senin İçin Daha Kolay Olacaktır. Gel Teskere Gel. Gönlümüz Seninle

Aşkım Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim Yastığın Olsun, Asker Ocağında Rahat Uyu Bitanem.

Şafak Değil Sensizlik Beni Acıtan! Seni çok Özledim Birtanem…

Kapını Çalar Mazi, Dalgınlıkla Açarsın, Arar Gözlerin Beni O Günleri Sorarsın. Pişmanlık Sarar Seni O Günleri Anlarsın Oturup Bu Aşk İçin Sende Ağlarsın.. ama Nafile..?

Aşkın Şarabından Bilmeden İçtim, sevda Yolundan Bilmeden Geçtim, aşkın Bir Alevmiş Yar Yar, bir Ateş Parçası, bilmeden Gönlümü Ateşe Verdim…

Bugün İlk Günüm Sensiz Alışmak Kolay Değil Böyle Bir Anda Ayrıldığımıza İnanmış Değilim Daha…

Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasında.Yıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasına.Sağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına…

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine

Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyor.Acımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlere.Kıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde.

Şehitler Günü İle İlgili Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

2012 mutluluk sözleri 2012 mutluluk mesajları mutluluk ile ilgili sözler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Mutluluk paylaşıldığında güzeldir melekler :) Paylaşıldığında çoğalır, daha bir anlam kazanır. Siz de mutluluğunuzu 2012 mutluluk sözleri ile ifade edebilir, 2012 mutluluk mesajları ile arkadaşlarınızla , sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Arkadaşınıza tatlı sözler edebilir,...
  2. 2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler Eğitim sözleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine, hem misafirlerimiz ile hem de sizerle eğitim ile ilgili güzel sözleri paylaşıyoruz. En iyi eğitimli kişi, yaşadığı hayatı en iyi anlayandır ( Hellen Keller ) İlk ve orta öğretim mutlaka insanlığın ve medeniyetin gerektirdiği ilmi ve fenni versin, fakat o...
  3. Şehitler Günü Sözleri

Şehitler Günü Sözleri

Şehitler Günü Sözleri arıyorum lütfen bana yeni ve bilindik klişe olmayan Şehitler Günü Sözlerini sunun kızlar
  4. Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

Anneler Günü Anlamlı Sözler, Anneler Günü Kutlama Sözleri En Güzel Anneler Günü Sözleri Anneler Günü ile ilgili güzel sözler Sayılı günlerin kaldığı anneler günü için, biz de bu yazımızda üyelerimiz arasında ki tüm anneler için ve bizi ziyaret eden anneler için, hatta tüm dünya anneleri için en güzel anneler günü sözlerini sunuyoruz. Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın,...
  5. Öğretmenler günü ile ilgili  güzel sözler

Öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler

24 kasım öğretmenler günü,24 kasım öğretmenler günü sözleri,öğretmenler günü ile ilgili özlü sözler,en güzel öğretmenler günü sözleri Her Yıl 24 Kasım'da değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü ' nü kutluyoruz. İşte Eğitim Öğretim ile İlgili sözler (Öğretmenle İlgili Sözler) Öğretmenle ilgili özlü sözler... * Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar...

Sayfayı Paylaş