gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şehitler Günü Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şehitler Günü Sözleri arıyorum lütfen bana yeni ve bilindik klişe olmayan Şehitler Günü Sözlerini sunun kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şehitler Günü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hava Şehitleri Günü

Hava Şehitleri Günü

İnsanlar çok eskiden beri havacılığa ilgi duymuşlar, uçmayı amaçla­mışlardır. İlk uçak yapım çalışmalarını Roger Bacon başlattı. Sonra Leonardo da Vinci bugünkü uçağın ilkel biçimini hazırladı. Clement Ader 1890 yılında buharla çalışan ilk hava aracını yaptı. Wright kardeşlerin 1913 yılında yaptıkları uçakla uçmalarından sonra; uçaklar savaşta kullanılmaya başlandı. Tarihte ilk uçak...
  2. Şehit polisin son sözleri

Şehit polisin son sözleri

Hepsi gencecik çocuklardı. Toy polislerdi ama mücadeleleri çok büyüktü. Son nefesleri de öyle oldu. Şehit olan polislerin en büyüğü 28. Mehmet Önder Saçmalıoğlu 21 yaşındaydı. 14 günlük polis memuru kahramanca savaştı. Trafik cekicisinden inip 2 teröristi yere indirdi ancak üçüncüsünün kurşunlarına hedef olmaktan kurtulamadı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılarken ambülansta sürekli...
  3. şehitler ölmez sözleri

şehitler ölmez sözleri

Türkiyenin bu içinde bulunduğu durumda sizden birşey istiyorum. şehitler ölmez türküsünü seslendiren mustafa yıldızdoğanın bu parçasının sözlerini rica ediyoru.
  4. Şehitler Günü İle İlgili Sözler 2012

Şehitler Günü İle İlgili Sözler 2012

Şehitler Günü mesajları Şehitler Günü sözleri kısa Vatanımız için gözünü kırpmadan kanını döken şehitlerimizle ilgili söylenecek çok söz var melekler. Biz bazılarını sizler için derledik , paylaşıyoruz... Şehidin anası çekmesin acı derdi varsa bulunmalı ilacı Şehidin anası olur baş tacı Şehit anasına evlat olmalı… Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmet’ler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü...
  5. Şehitlerle ilgili anlamlı sözler

Şehitlerle ilgili anlamlı sözler

Türkiye'nin yüreğini yakan şehit haberleri peş peşe gelirken vatanı ve bayrağı uğruna toprağa düşerek Şehitlik mertebesine ulaşmış askerlerimiz için onlara olan minnetimizi belirtecek hiç bir cümle bir kelime aslında olmamasına rağmen şehitlerimizle ilgili anlamlı sözleri ve onlar için yazılmış şiirleri sizler için topladık. Tüm şehitlerimizin yakınlarına Allahtan sabır diliyoruz.. Vatan İçin...

Sayfayı Paylaş