gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şehitlere sözler şehitlerimize sözler şehitlerimiz için şehitlere güzel şehitlerimize güzel Şehitlerimiz ve askerlerimiz için söylenmiş en güzel sözler ve mesajları sizler için paylaşıyorum.
    Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez.

Yetmiş milyon gül dalıBu yurt Türkün öz malı, Yine Türkün kalmalı,Diyen yiğit dilleriyiz.

Senin kanınla yoğuruldu bu kutsal topraklar Senin kanınla yeşerdi nefes aldığımız bu ağaçlar gözün arkada kalmasın, ey şehidim!

Git evladım yıllarca ben oğulsuz kalayım Şu yaralı bağrıma kara taşlar çalayım Hadi yavrum hadi git ya gazi ol ya şehit

Dağların Tepesine, Eşkiyanın Alnına, Kızların Kalbine Ölümsüz Mehmetcik Yazacağım.

Merhaba Ben Bahriyeliyim Liman Liman Gezerim, Aklıma Eser Kız Tavlarım Aklıma Eser Gemi Temizlerim.

Bu ülke Seninle Gurur Duyuyor. Vatani Görevinde Başarılar. Adam Olmak Adına Son Şansını Da Iyi Değerlendirmeni Dilerim.

Gece Nöbetlerinde Beni Aklına Getirmemeye Çalış. Uyurken Üstlerine Yakalanmani Istemem.

Spora Gidememekten Yakınıyordun Ya. Iste Spor Senin Ayağına Geldi. Iyi Değerlendir.

Vatan Sana Emanet. Göster Kendini.

Sen Askerdeyken Buralari Bize Emanet.

O Guzel Askerlik Anilarini Anlatacagin Gunleri Sabirsizlikla Bekliyorum! Sen Yeter Ki Cabuk Gel, Ben Dinlemeye Raziyim

Ilk Başlarda Kaç Gün Kaldı Yerine Kaç Gün Geçti Diye Sayarsan Senin Icin Daha Kolay Olacaktir. Gel Teskere Gel. Gönlümüz Seninle

Aşkim Yatağın, Sevgim Yorganın, Yüreğim Yastığın Olsun, Asker Ocağında Rahat Uyu Bitanem.

Şafak Değil Sensizlik Beni Acıtan! Seni çok Özledim Birtanem

Kapını Çalar Mazi, Dalgınlıkla Açarsın, Arar Gözlerin Beni O Günleri Sorarsın. Pişmanlık Sarar Seni O Günleri Anlarsın Oturup Bu Aşk Için Sende Aglarsın.. ama Nafile..?

Aşkın Şarabından Bilmeden Ictim, sevda Yolundan Bilmeden Geçtim, aşkın Bir Alevmiş Yar Yar, bir Ateş Parçası, bilmeden Gönlümü Ateşe Verdim

Bugün Ilk Günüm Sensiz Alışmak Kolay Değil Böyle Bir Anda Ayrıldıgımıza Inanmış Değilim Daha

Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasında.Yıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasına.Sağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine
    Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyor.Acımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlere.Kıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde.

gamselim bunu beğendi.
  2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Ilk Başlarda Kaç Gün Kaldı Yerine Kaç Gün Geçti Diye Sayarsan Senin Icin Daha Kolay Olacaktir. Gel Teskere Gel. Gönlümüz Seninle
    bunu begendim tşklerr adminim...

Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler için söylenmiş sözler

erkekler için söylenmiş sözler

erkekler için söylenmiş sözler erkeklere söylenen güzel sözler erkek susarsa erkeklere söylenen laflar ”Erkekler dusman degildir, onlar da kurbandir. Gercek dusman kadinin kendini inkaridir • “Cogu erkek, bir takim elbise bile secemeyecekleri kadar los isikta bir kiza asik olmuslardir.” br> • “iki erkegin en cok birlestigi konu, kadinlar hakkinda sahip olduklari benzer konulardir” •...
  2. sağlık için söylenmiş güzel sözler...

sağlık için söylenmiş güzel sözler...

hastaya söylenecek güzel sözler hastaya güzel sözler söylenecek hastalar için hasta olan kişiye # Bedenimizde görülen bazı hastalıklar, ruhlarımızda saklanan hastalıkların küçük parçalarıdır.Nathaniel Hawthorne # Bir memleket halkının sağlığı, hakikatte bir devletin dayandığı bütün mutluluk ve gücün temelidir. George Sand # Bir ulusun kaderi, başbakanın sindirim organlarının iyi çalışıp...
  3. kadınlar için söylenmiş sözler

kadınlar için söylenmiş sözler

kadınlar için komik sözler kadınlar ile ilgili komik sözler için söylenmiş kadınlarla ilgili hakkında Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, "sende kalsın" demektir. Sacha Guitry Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz...
  4. Yaşam için söylenmiş sözler

Yaşam için söylenmiş sözler

hayat üzerine söylenmiş sözler 1. Seni sen olduğun icin değil, seninle birlikte olduğumda ben olduğum için seviyorum. 2. Hiç kimse gözyaşlarını hak etmez, onlara layık olan kişi ise seni ağlatmaz. 3. Sen istediğinde sana aşık olmaması, sana aşık olmadığı anlamına gelmez. 4. Gerçek arkadaş, elini tutan, kalbine dokunandır. 5. Birisine yabancılaşmanın en kötü biçimi yanında oturuyor olup...
  5. Bu vatan uğruna şehit olmuş askerlerimiz için sözler ....

Bu vatan uğruna şehit olmuş askerlerimiz için sözler ....

​ ‎9Ay doğacak diye bekle, doğsun, aç kalmasın, üşümesin diye gece20 kez kalk, hasta olmasın diye üstüne titre, Giymegiydir, gözlerine bakmaya kıyama... Birkahpe kurşuna yavrunu toprağa ver. ZANNETMEYİNKİ SİZ ÖLDÜNÜZ.... SİZVATAN TOPRAĞINDA AÇAN GÜL'DÜNÜZ.. RUHUNUZŞAD OLSUN MEHMETÇİKLER .... SİZTORAĞA DEĞİL KALPLERE GÖMÜLDÜNÜZZZZ... Gül koklayıp Vatanı gül yerine koymuşuz, Gül...

Sayfayı Paylaş