gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şehitlerin Cenaze Namazı Kılınır mı?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kimlerin cenaze namazı kılınmaz, kimlerin cenaze namazı kılınır, şehitlerin cenaze namazı Dinimiz de şehitlik mertebesi çok büyüktür. Cennetle mükafatlandırılan şehitler için cenaze namazlarının kılınıp kılınmıyacağı konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler adına sizlere konu ile ilgili detaylı bilgileri sunuyoruz.

sehit.jpg

Şehitlerin Cenaze Namazı Kılınır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendi Cenaze Namazini Kilan Şehitler !

Kendi Cenaze Namazini Kilan Şehitler !

OLUR MU, OLMAZ MI ? Demeyin....... Babamım dostlarındandı. Dimdik yürüdü. Hani Allah'tan başka kimsenin önünde eğilmemiş tipler vardır ya, öyle biriydi. Ben çok küçüktüm, evimize misafir gelirdi. "Oğul" diye seslenirdi hep. Bağdaş kurmaz, diz çöker öyle otururdu. Gaz lambası ışığında daha bir heybetli görünürdü gözüme. Hep bitip tükenmek bilmeyen harp hatıraları anlatırdı....
  2. kendi cenaze namazını kılan şehitler

kendi cenaze namazını kılan şehitler

KENDİ CENAZE NAMAZINI KILAN ŞEHİTLER OLUR MU OLMAZ MI ? Demeyin....... Babamım dostlarındandı. Dimdik yürüdü. Hani Allah'tan başka kimsenin önünde eğilmemiş tipler vardır ya öyle biriydi. Ben çok küçüktüm evimize misafir gelirdi. "Oğul" diye seslenirdi hep. Bağdaş kurmaz diz çöker öyle otururdu. Gaz lambası ışığında daha bir heybetli görünürdü gözüme. Hep bitip tükenmek bilmeyen...
  3. sandalyede namaz kılınır mı

sandalyede namaz kılınır mı

sandalyede namaz kılmak sandalyede namaz nasıl kılınır Dizlerinden ya da her hangi bir hastalığından ötürü, namazını sandalyede kılanları yakından ilgilendirecek bir konuya değiniyor ve "sandalyede namaz kılınır mı?" diye soran misafirimizinde sorusunu yanıtlıyoruz bu sayfamızda Melek'ler! Ayakta duramayan hasta oturarak kılar. Oturamayan da yatarak ima ile kılar. Hadis-i...
  4. Cenaze namazı nasıl kılınır ?

Cenaze namazı nasıl kılınır ?

Bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum cenaze namazı nasıl kılınır ?
  5. Kafir Birinin Cenaze Namazı Kılınır mı?

Kafir Birinin Cenaze Namazı Kılınır mı?

cenaze namazı kimlere kılınır kimlerin cenaze namazı kılınır kafirlerin cenaze namazı olurmu Haşa huzurdan Allah'a inanmayan ve ona şirk koşan inançsız kişilere kafir denir. Dinimiz de müslüman olarak vefat eden herkesin cenaze namazı kılınır. Peki kafir olarak ölen bir kişinin cenaze namazı kılınır mı? Kafir bir insanın cenaze namazı kılınmaz. Kur'an "onlardan ölmüş olan hiç birine...

Sayfayı Paylaş