gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sehpaya çaydanlık koydum lekesi nasıl çıkar ki

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bişey sorcam sizlere sıcak çaydanlığı sehpanın üzerine koydum şimdi iz olmuş nasıl yok edebilirim o izi bilen varsa lütfen yardımcı olsun.çok çirkin görünüyor daha yeni almıştık

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, bu sorunun oldukça pratik bir çözümü mevcut. Sehpanızın üzerine kolonya döküp çakmakla ateş vereceksiniz, ancak kontrollü olun kazaya sebebiyet vermeyelim, kolonyalı yerlerde alevlenme olduktan sonra nemli bir bezle alevleri durdurup bir toz beziyle sehpanızı sileceksiniz sonuçta lekesiz yepyeni görünümlü sehpanızakavuşacaksınız :tik:

sehpaya çaydanlık koydum lekesi nasıl çıkar ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pas lekesi nasıl çıkar

Pas lekesi nasıl çıkar

pas nasıl temizlenir pas nasıl çıkar paslanan metaller temizlenir pas lekesi nasıl çıkar, çıkartılır, temizlenir, püf noktaları burada arkadaşlar. Pas lekesi, çıkması zor gibi görünsede, aslında işin püf noktasını bildikten sonra zor olan birşey yoktur diyor ve size inatçı pas lekelerini çıkartmanın püf noktalarını sunuyoruz Melek'ler. Pas Lekesi Nasıl Çıkar ? Pas Pas sadece kumaşlar için...
  2. Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

oje lekesi, giysiden, halıdan, koltuktan, kurumuş leke, nasıl çıkar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Oje lekesi çıkarılması en zor lekelerden biri gibidir.Am asize vereceğimiz tariflerle bu lekeden kolayca kurtulabileceksiniz.. Giysideki Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Aseton içeren oje çıkarıcısı kullanarak; beyaz ve desensiz kağıt havluyu, bezi veya pamuğu ıslatın (Bu...
  3. Mobilyalarda ki bant lekesi nasıl çıkar?

Mobilyalarda ki bant lekesi nasıl çıkar?

bu konu;eşyalardaki bant lekesi nasıl çıkar ,mobilyalardaki bant izlerini çıkartma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler ;sürekli atamalar yüzünden taşınıyorum.Taşınma esnasında mobilyaların,kapakları açılmasın diye bantlıyorum.Gel görünki bant lekeleri çıkmıyor.Mobilyalarımda yeni çıkan pvc parlak görünümlü olanlardan.Bulaşık süngerinin sert kısmı bile çiziyor.Sizce nasıl bir yol...
  4. Halı ve Koltukta ki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Halı ve Koltukta ki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

halıdaki çay lekesi nasıl çıkar, koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar, koltuktaki çay lekesi nasıl temizlenir, çay lekesi nasıl çıkar Hemen hemen herkesin başına gelen halı ve koltuklarda ki çay lekesi özellikle biz bayanlar için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Halı ve koltuğa dökülen çay lekesini çıkarmanın pratik ve etkili yollarını merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz....
  5. Oje lekesi nasıl çıkar?

Oje lekesi nasıl çıkar?

Oje çıkarıcının tırnaklarınızdaki ojeyi çıkardığı düşünüldüğünde, kumaştaki veya giysideki oje lekesi için de işe yarayacağı kuvvetle muhtemel bir durumdur.Ojenin tırnakları güzel göstermesinin yanı sıra doğru kullanıldığında güçlendirici ve koruyucu etkisi de vardır. Rengarenk ojeleri kullanmak her ne kadar keyifli olsa da, ojenin uygulanışı sırasında üzeremizdeki kıyafete, yerdeki halıya ya...

Sayfayı Paylaş