gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şehrazat'ın Kendisini Mahkemeye Vereceğini Öğrenen Gülben Ergen, Savunma Hazırlıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ŞEHRAZAT'IN KENDİSİNİ MAHKEMEYE VERECEĞİNİ ÖĞRENEN Gülben Ergen, SAVUNMA HAZIRLIĞINA BAŞLADI. Şehrazat'ın 'şarkılarını okuma yasağı' getirmek üzere kendisini mahkemeye vereceğini öğrenen Gülben Ergen, savunma hazırlığına başladı. Sanatçının avukatı Aydın Kurban, 'Şehrazat'a ödediğimiz paraları mahkemede açıklayacağız' dedi.

Kayahan ile Nilüfer'in yaşadığı şarkı krizinin bir benzeri, şimdi de Şehrazat ve Gülben Ergen arasında baş gösterdi. Tıpkı Kayahan gibi Şehrazat da haklarını alamadığı gerekçesiyle eski dostunu mahkemeye vermeye hazırlanıyor.
    'Bugüne kadar sabırla bekledim. Ama hiçbir şekilde hakkımı alamadım' diyen Şehrazat'ın niyeti, Ergen'in 'Ben Sana Abayı Yaktım', 'Elveda', 'Uçacaksın', 'Teşekkür Ederim', 'Fıkır Fıkır' gibi hit şarkılarını konserlerde okumasını engellemek... Gülben Ergen konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmaya yanaşmıyor, sessiz kalıyor. Ama bu arada da boş durmuyor, avukatı Aydın Kurban'la birlikte savunma hazırlıklarını sürdürüyor. Ergen'in geri adım atmaya niyetinin olmadığı ise Kurban'ın sözlerinden net bir şekilde anlaşılıyor: 'Şehrazat'a ödenen paraları ve konserlerle ilgili dökümanları hazırlıyoruz. Bugüne kadar ne verdik, son durum nedir ortaya koyacağız. Mahkemeye gitmemiz gerekirse de gider, bunları açıklarız.'

Şehrazat'ın Kendisini Mahkemeye Vereceğini Öğrenen Gülben Ergen, Savunma Hazırlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toki'yi mahkemeye verecekler

Toki'yi mahkemeye verecekler

İnşaat sektörü temsilcileri, esas işi dar gelirliler için ucuz konut üretmek olan TOKİ'nin lüks konuta girmesinin yanında yol, okul ve köprü inşaatına da soyunduğunu belirterek, haksız rekabet olarak niteledikleri bu durumu mahkemeye taşımaya hazırlanıyor. TOKİ'nin inşaat sektörüne girmesinin ardından sorunları artan inşaat sektörü çözüm arayışında. Bir araya gelen Bursa'daki sektör...
  2. Ergen oğlunun ismi için mahkemede

Ergen oğlunun ismi için mahkemede

Baştan akıları nerdeymiş acaba uğraştıkları şeylere bakın:D ares yada mustafa yerine kuzey koysaydı daha iyi olurdu biri güney biri kuzey güzel olurdu:D ŞARKICI İKİZLERİNDEN ARES'E 'MUSTAFA' ÖN İSMİNİ EKLETMEK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDU. Gülben Ergen- Mustafa Erdoğan çifti, 2.5 yaşındaki oğulları Atlas’ın ardından geçtiğimiz 22 Haziran’da erken doğumla dünyaya gelen ikizlerinden birine...
  3. gülben ergen saç modelleri:)

gülben ergen saç modelleri:)

gülben ergen saç modelleri gülben ergen saç modeli ergenin modeli 2011 2011 modelleri
  4. Twitter zengini Gülben Ergen!

Twitter zengini Gülben Ergen!

gülben twitter twitter, twitter gülben, gülben ergen twitter, gülben twitter, gülben ergen mal varlığı Sesiyle, duruşuyla, giyimiyle ekranların sevilen isimlerinden olan gülben Ergen twitter zenginiymiş Melek'ler:D:D Ünlü isimlerin twitter hesaplarının maddi değeri açıklandı. Gülben Ergen'in 177 bin liralık hesabı listenin zirvesine yerleşti... Dünyanın en çok rağbet gören sosyal...
  5. Gülben Ergen Kimdir?

Gülben Ergen Kimdir?

gülben ergen kimdir biyografisi resimleri çocuklarının son hali Gülben ergenin hayatı hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Ünlü şarkıcı Gülben Ergen Bu yazımızın konusu melekler. Gülben Ergen'nin hayatını merak ediyorsanız işte doğru yerdesiniz. Gülben Ergen Kimdir Nedir Hep birlikte kendi dilinden öğrenelim bakalım:D:D Gülben Ergen biyografisi Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu,...

Sayfayı Paylaş