gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Şehre Bir Yağmur Yağdı / Ben Ağladım

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Şehre Bir Yağmur Yağdı / Ben Ağladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Yağmur Yağdı Şehre..

Bugün Yağmur Yağdı Şehre..

Bugün Yağmur Yağdı Şehre.. Bana bir kez olsun söylemedin beni sevdiğini... En huzurlu sarılışlarda, en duygulu bakışlar da bile... Düşünmek akıl işiydi sevmek benim işim... Sen akıllıydın, ben sevgili... Bugün yağmur yağdı şehre...Uzun bekleyişlerin sessiz sonu gibi... Bekledim uzun bir yazı, ne kadar çabuk geçti değil mi, upuzun, kocaman bir yaz...Sonbahar sendin benim için ve sevindim sen...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Yağmurla Ağladım

Cengiz Kurtoğlu - Yağmurla Ağladım

cengiz kurtoğlu bu gece yağmurda hasret yüreğimi böyle yakınca umudu yollar bağladım yine resmimiz karşımda mahzun bakınca bu gece yağmurla ağladım yine sensizliğe isyan ederim sessiz her yerde hatıran herşeyde bir iz bir gün daha geçti senden habersiz bu gece yağmurla ağladım yine böyle birden bire sessiz kalınca özlemle tutuşup sensiz kalınca kararan dünyama güneş doğunca bu gece...
  3. YaĞmur yaĞıyor şehre

YaĞmur yaĞıyor şehre

Yalnızlığımız alabildiğince, gittikçe bu şehirde sarıyor bizi. Gönlümüz, bu bahar akşamlarında tutuyor sokakları. Caddeler sırılsıklam olmuş, gönüller henüz bahar çiçeklerini açmadı. yağmur yağarken kuşlar da uçmuyor/ uçamıyor. Yeniden ve yerden yükselen çocuk seslerine aşina kulaklar, çınısız kaldı. Yağmur yağıyor şehre ve şehir yağmura koşuyor. Gözler vardır, köşe başlarını bekler:...
  4. Seferde Bir Şehre Girerken Okunacak Dua

Seferde Bir Şehre Girerken Okunacak Dua

Seferde Bir Şehre Girerken Okunacak Dua hangi duadır kızlar merak ediyorum ama hatırlayamıyorum unuttum :S

Sayfayı Paylaş