gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Şehriye ile Pasta Süsleme

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

pasta süsleme pasta süslemesi kolay pasta süsleme

Yas pastalarim cok lezzetli oluyo ama süsleyemiyorum, süsleyecek hic bi malzeme bulamiyorum ve ugrasmak istemiyorum diyorsaniz bunu okumalisiniz.Pasta süslemek icin sehriye kullaniyorum ben:D:D Evet haslanmis sehriye.Arpa , tel , yildizz, vs.
    Suan elimde resim yok sehriyeyle süsledigim ilk pastanin resmini paylascam sizlerle.Cokta güzel görünüyor.En azindan acemi isi yas pasta gibi durmuyor:D:D 1 avuc sehriye koca bi pastanin kenarlarini süslemeye cok rahat yetiyo.Ya da sadece ortalarini da süsleyebilirsiniz.Fikir benden denemesi sizden :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla süpermiş kuzu, en kısa zamanda süslenmiş bir pasta resmi istiyoruz :tik:

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    yakindirr yaparim ablacim.atarim hemen resmini :D:D

Şehriye ile Pasta Süsleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oyuncak hamuru ile pasta

oyuncak hamuru ile pasta

oyun hamuru şekilleri hamur şekilleri oyuncak hamur oyunları oyuncak hamurdan şekiller oyun hamuru nasıl yapılır
  2. Süsleme

Süsleme

Rüyada bir yeri veya birşeyi süslemek, bu yerlerle ve bu kişilerle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olacağını gösterir
  3. Şehriye

Şehriye

Rüyada şehriye çorbası içmek, tanımadığınız bir kimseden maddi ve manevi bir yönde yardım göreceğinize işarettir. Rüyada şehriye çorbası içmek, daha önce hiç tanışmadığınız birinden hem para yardımı göreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacaksınız demektir. Rüyada sehriye çorbasi içmek, fakirlige isarettir. Bazi tabirciler, davete çagrilmaya isarettir demislerdir.
  4. Arpa Şehriye Pilavı (Sadece şehriye ile)

Arpa Şehriye Pilavı (Sadece şehriye ile)

arpa şehriye pilavı şehriye pilavı arpa tarifi domatesli şehriyeli pilav tarifi Arpa Şehriye Pilavı MALZEMELER 1,5 su bardagi arpa sehriye 1/2 tablet tavuk suyu 2,5 yemek kasigi sivi yag YAPILIŞ TARİFİ Once yagi tencereye koyup kizmasini bekleyin ardindan,yarim bardak arpa sehriyeyi yagda kavurun. Sehriyeler iyice esmerlesince kalan 1 bardak sehriyeyi de ilave edin ancak tencereye...
  5. Kirazlarla Süslenmiş Jöleli Pasta Tarifi İster misiniz ?

Kirazlarla Süslenmiş Jöleli Pasta Tarifi İster misiniz ?

Bu konu; kirazlı jöleli pasta tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, aslında zamanı geçti ama biz dondurulmuşunu da kullanabileceğinizi düşünerek sizlere kirazlı bir pasta tarifi vermek istedik. Aslında tam bir yaz ikramı olan kirazlı jöleli pasta için, yazdan alıp deppfreezde sakladığınız fresh vişneleri de kullanabilir, kış ortasında yaptığınız bu ikramla...

Sayfayı Paylaş