gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şehriye

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada şehriye çorbası içmek, tanımadığınız bir kimseden maddi ve manevi bir yönde yardım göreceğinize işarettir. Rüyada şehriye çorbası içmek, daha önce hiç tanışmadığınız birinden hem para yardımı göreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacaksınız demektir. Rüyada sehriye çorbasi içmek, fakirlige isarettir. Bazi tabirciler, davete çagrilmaya isarettir demislerdir.

Şehriye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artvin şehri!

artvin şehri!

artvin şehri
  2. Ağrı şehri!

Ağrı şehri!

ağrı şehrinin özellikleri ağrı şehir resimleri agri sehri şehri ağri şehri
  3. melekler şehri

melekler şehri

benim köşem bölümüne açtım ;nereye açabilirim bulamadım bunun için afbuyurun:bolt: Slmlar, , meleklermekani sehrini kuruyoruz, nekadar cok ziyaret edilirse okadar sehirimiz büyüyor, hadin bakalim sehrimizi tr nin en büyügü yapmak icin bu adresi herkeze verin bassinlar günde birkez meleklrmekani - MyMiniCity şimdilik bu linkle başlıyoruz öncelikle nüfüsümuzu arttırmalıyız şehrimiz...
  4. Şehriye Salatası

Şehriye Salatası

şehriye salatası nasıl yapılır şehriye salatası tarifi aslında şehriyeli yemekleri pek fazla sevmem sadece pilavın içinde çok az görüntü olsun diye koyarım. bir ara şehriye pilavını denemiştim onuda öle aman aman sevmedim.bunuda çok tedirgin yaptım. ay ziyan mı olur acaba diye düşünerek ama iyiki yapmış denemişim.çok beğendim. bol nar ekşisi ile çok lezzetli oldu. nar ekşisini bütün salatalara...

Sayfayı Paylaş