gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şehzade Mehmet 'le Mihrimah Sultan Alışverişte Birlikte Görüntülendi !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Şehzade Mehmet 'le Mihrimah Sultan Alışverişte Birlikte haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl 'ın küçük şehzadesi Şehzade Mehmet ile güzel sultanı Mihrimah alışveriş yaparken birlikte görüntülendi. Bayrampaşa 'da bulunan Forum İstanbul alışveriş merkezinde görüntülenen Gürbey İleri ve Pelin Karahan 'ın, görüntülendiklerinden haberleri yoktu. Ne dersiniz ? Bu işin sonunda birşeyler çıkabilir mi ? :)

Şehzade Mehmet 'le Mihrimah Sultan Alışverişte Birlikte Görüntülendi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şehzade mustafa ve mihrimah sultan

şehzade mustafa ve mihrimah sultan

Sultan süleyman şehzade mustafayı neden öldürttü?mihrimah sultanı neden daha çok seviyor?
  2. Mihrimah Sultan Çeşmesi Nerededir ?

Mihrimah Sultan Çeşmesi Nerededir ?

Mihrimah Sultan Çeşmesi Mihrimah Sultan Çeşmesi Kısaca Hakkında Bilgi Muhteşem Yüzyıl dizisiyle gündeme oturarak herksi merakta bırakan Osmanlı saray hayatıyla ilgili her geçen gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor melekler :) Diziyi izleyen fanatikler o dönemde yaşamış karakterler ve onlarla ilgili ayrıntıları araştırmaya devam ediyor. Biz de konuya dahil oluyor ve Hürrem Sultan ile Kanuni'nin...
  3. Mihrimah Sultan Kimdir

Mihrimah Sultan Kimdir

Mihrimah Sultan Kimdir biyografisi hayatı hakknıda yazı baktım bulumadım sitenizde lütfen ekleyin
  4. Mihrimah Sultan Külliyesi

Mihrimah Sultan Külliyesi

Mihrimah Sultan Külliyesi nerede hakkında bilgi ve resimlerini buradan paylaşmanızı rica ediyorum
  5. Mihrimah Sultan Külliyeleri

Mihrimah Sultan Külliyeleri

mihrimah sultan külliyeleri üsküdar mihrimah sultan külliyesi edirnekapı mihrimah sultan külliyesi Kanuni Sultan Süleyman'la Hürrem Sultan'ın kızları Mihrimah Sultan'ın kendi adına Mimar Sinan'a yaptırdığı iki külliye vardır melekler :) Aynı adla yapılan bu iki külliyeden biri Edirnekapı'da, diğeri ise Üsküdar'dadır. :) Şimdi bu yapılar hakkında kısaca bilgi verelim.. Üsküdar Mihrimah...

Sayfayı Paylaş