gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şehzade Mehmet Sevgilisinden Neden Ayrıldı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gürbey ileri sevgilisi gürbey ileri sevgilisinden ayrıldı şehzade mehmet gürbey ileri

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden Şehzade Mehmet'i canlandıran Gürbey İleri sevgilisinden ayrılmıştı. Geçtiğimiz sezonda Malkoçoğlu'nun sevgilisi olarak aynı dizide yer alan ve şu anda İntikam dizisinde rol alan Ezgi Eyüboğlu'ndan ayrılan Gürbey İleri neden ayrıldıklarına ilişkin açıklama yapmadı..

“Muhteşem Yüzyıl”ın Şehzade Mehmed'i Gürbey İleri önceki gün Bebek'te senaryo okudu. Bebek Kahve'de yaklaşık bir saat senaryo okuyan İleri, "Bize senaryo haftalık geliyor. Hemen çalışıyorum. Size sürpriz söyleyemem, ben de bilmiyorum" dedi.

Antalya Televizyon Ödülleri'nde Rusyalı kızların ilgisini çeken İleri, "Çok hoşuma gitti. Böyle bir ilgiyi görünce ben de çok şaşırdım. Belki ileride Rusya'da bir proje yapabiliriz" diye konuştu.

Sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'yla “İntikam” dizisindeki öpüşme sahneleri yüzünden mi ayrıldıkları soruları karşısında İleri, "Özel hayatım hakkında bugüne kadar hiç konuşmadım. Bundan sonra da konuşmayacağım, ama aldattığım için ayrıldığımız yönünde çıkan haberler kesinlikle yalandır" şeklinde konuştu.

Şehzade Mehmet Sevgilisinden Neden Ayrıldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliden ayrılınca ilk hissedilenler

sevgiliden ayrılınca ilk hissedilenler

ayrılan sevgili nasıl geri döner ayrılan sevgili geri dönermi erkek dönermi erkek aldatan sevgiliden ayrılınca ilk hissedilenler anlamsızlaşır insan,garip anlamsız bir his sarar her yanını,üzülmek ile üzülmemek arası gidersin.tabi birde bi gurur kaplar kişiyi bir daha aramayağım diye yeni kararlar alır en katı haliyle.vazgeçmek kolay gelmez ilk başta ama mecbursan eğer yatar yatağına...
  2. Azra Akın sevgilisinden ayrıldı

Azra Akın sevgilisinden ayrıldı

azra akın, sevgilisi, ayrılık yaşayan güzelin haberi burada arkadaşlar. Arza Akın, uzun süre devam eden aşkını sona erdirmiş Melek'ler. Sevgilisinden ayrılan güzelimizin haberini sizlerle paylaşıyoruz. 2002 Dünya Güzeli Azra Akın’ın İtalyan sevgilisiyle iki yıldır devam eden ilişkisi sona erdi. Tescilli güzel, 2009 yılının yaz aylarında aşk yaşamaya başladığı Francesco Boari ile...
  3. Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

Mehmet Ali Erbil Ayşe Özdemirden neden ayrılmış ?

BU adamın hızına erişmöek imkansız. Köftehor hep te güzel kızları buluyor :D Şeytan tüyü var :D Son sevgiilisi de çok hoştu ama galiba ayrılmışlar. Neden böyle aniden ayrıldılar ben anlayamadım, açıklama yapıldı mı acaba ?
  4. Şehzade Mehmet Fena Yakalandı!

Şehzade Mehmet Fena Yakalandı!

Bu konu; Şehzade Mehmet Fena Yakalandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İntikam dizisinin Cemre'si Ezgi Eyüboğlu ile aşk yaşayan Şehzade Mehmet rolündeki Gürbey İleri geçtiğimiz gece 3 genç kızla sabaha karşı bir mekan çıkışı yakalandı. Hayli panikleyen İleri derhal olay yerini terk etti. İşte detaylar... Asmalımescit'teki Zilly Pera'da üç genç kızla sabahın ilk...
  5. Şehzade Mehmet Diziye Veda Ediyor

Şehzade Mehmet Diziye Veda Ediyor

şehzade mehmet muhteşem yüzyıl şehzade mehmet gürbey ileri Sevgili melekler, bu akşam sezon finali ile tatile girecek olan Muhteşem Yüzyıl'da bu gece bir yıldız daha diziye veda ediyor. Bu isim Şehzade Mehmet rolündeki Gürbey İleri. Gürbey İleri Sezon finalinde Şehzade Mehmet'in ölümüyle birlikte diziden ayrılıyor..

Sayfayı Paylaş