gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şehzade mustafa dizide ne zaman öldürülecek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Yüzyılı takip ediyorum ve merakla Şehzade Mustafanın ne zaman ölşdürüleceğini bekliyorum.Acaba yakın mı izinin sonu?Mustafa ne zaman diziden ayrılacak?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Muhteşem Yüzyılı izleyenler bilir. Şehzade Mustafanın sonu giderek yaklaşıyor. Son bölümde kendi adına bir ordu toplayıp saraya doğru harekete geçen Şehzade Mustafa amacına ulaşabilecek mi, Sultan süleyman bu duruma ne diyecek bilinmez ama Şehzade Mustafanın diziden ne zaman ayrılacağı belli oldu.
    Muhteşem Yüzyıl'da 'Kanuni Sultan Süleyman' rolünü başarıyla canlandıran Halit Ergenç'e bu soru soruldu ve Ergenç; Şehzade Mustafa yani Mehmet Günsur'un 4 ya da 5 bölüm sonra Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılacağını açıkladı.

şehzade mustafa dizide ne zaman öldürülecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehzade Mustafa Ne Zaman ve Nasıl Öldü?

Şehzade Mustafa Ne Zaman ve Nasıl Öldü?

şehzade mehmet nasıl öldü şehzade mehmet neden öldü mustafa kaç yaşında kaç yaşında mustafa nasıl Kanuni Sultan Sülayman ve Mahidevran dan olma şehzade Mustafa'nın ölüm nedeni ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Osmanlı İmparatorluğu en güçlü dönemini Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaşamıştır Edebiyatta Baki, mimaride Sinan, ilimde Ebussuud, denizcilikte Barbaros bu...
  2. Şehzade Mustafa Dönemi Hakkında Neler Biliniyor ?

Şehzade Mustafa Dönemi Hakkında Neler Biliniyor ?

selamlar MM, ben tarih tutkunuyum, şehzade mustafa dönemi ilgimi çekti acaba şehzade mustafa dönemi hakkında bilgiler verebilirmisiniz, neler biliyoruz ?
  3. Şehzade Mustafa Neden Boğduruldu buyrun öğrenelim

Şehzade Mustafa Neden Boğduruldu buyrun öğrenelim

Şehzade Mustafanın Boğdurulma Sebebi Şehzade Mustafa Neden Öldürüldü Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tarihimizi bir kez daha anımsadık ve belki de tarihimiz hakkında bilmediklerimizi öğrendik. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Şahzade Mustafa neden öldürüldü konu alıyor ve Şehzade Mustafa niye boğduruldu hep birlikte bilgi ediniyoruz. Kanuni Sultan Süleyman’ın Mahidevran Sultan’dan olma...
  4. Şehzade Mustafa Diziden Ne Zaman Ayrılacak ?

Şehzade Mustafa Diziden Ne Zaman Ayrılacak ?

Bu konu; Şehzade Mustafa Diziden Ne Zaman Ayrılacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, soluk soluğa izlene reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'da Pargalının ölmesiyle başlanan süreçle birlikte artık yavaş yavaş sona doğru yaklaşılıyor. Şimdi gözler sadece Hürrem,Kanuni ve Şehzade Mustafa'da. İzleyiciler merakla Şehzade Mustaf'nın ne zaman öleceğini merak ediyorlar....
  5. Şehzade Mustafa neden öldürüldü

Şehzade Mustafa neden öldürüldü

Muhteşem Yüzyılı çok beğenerek izliyorum ama tarihle ilgili pek bilgim yok.Şehzade Mustafa neden öldürüldü acaba ?

Sayfayı Paylaş