gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şehzade Mustafa Mehmet Günsür'un ilk resmi

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl dizisi oyuncuları şehzada mustafa mehmet günsür resimleri haberleri hakkında detaylı bilgiler meleklermekanı.com'da Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ın Mahidevran Sultan'dan olan oğlu Şehzade Mustafa yeni sezonda büyüyor melekler...Şehzade Mustafa'yı başarılı oyuncu Mehmet Günsür'un canlandıracağı daha önceki yazımızda paylaşmıştık şimdi ise Mehmet Günsür'un Şehzade Mustafa rolü ile ilk fotoğrafını paylaşıyoruz sizlerle

Muhteşem Yüzyıl’, sürpriz kadrosuyla yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Başrollerini Nebahat Çehre, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergeç ve Okan Yalabık’ın paylaştığı dizinin kadrosuna Mehmet Günsür de katıldı. Günsür, dizide Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Şehzade Mustafa karakterinin büyümüş halini canlandıracak.

Dizinin teaser çekimleri için İtalya’dan İstanbul’a gelen oyuncu, ‘Çok keyifli bir ortam ve çok iyi anlaşan bir ekip. Bu enerji de etrafa yayılmış durumda’ dedi.

Şehzade Mustafa sınav olacak
    Şehzade Mustafa karakterinin kendisi için bir sınav olacağını söyleyen Günsür, ‘Daha önce böyle net kostümlü bir projede yer almamıştım. Şehzade Mustafa da bütün dengeleri değiştiren bir karakter. Hala araştırıyorum, kitaplar okuyorum. Öğrendikçe daha da heyecanlanıyorum’ dedi. Günsür, dizinin çekimleri için kasım ayında yeniden İstanbul’a gelecek.

Şehzade Mustafa Mehmet Günsür'un ilk resmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal Atatürk'ün İlk Resmi

Mustafa Kemal Atatürk'ün İlk Resmi

atatürkün bebekliği atatürkün bebeklik resmi atatürk ün bebekliği bebeklik fotoğrafları resimleri Atamizin 17 yasindaki ilk resmi.. Mustafa Kemal (oturanların sol başında,omzunda el olan), Manastır Askerî İdâdîsi'nde bir grup arkadaşıyla
  2. Şehzade Mustafa ölümü

Şehzade Mustafa ölümü

Şehzade Mustafa ölümü Şehzade Mustafa neden öldü Mahi Devran Sultan'ın oğlu ve tahta çıkacak oaln şehzade Mustafa'nın ölümü hakkında merak ettiğiniz bilgileri kısa bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Hürrem Sultan ve damadı Damat Rüstem Şehzade Bayezid’i tahta çıkarmak için saray da ve devlet erkanı içinde entrikalar yaratarak Şehzade Mustafa’nın Kanuni’yi devirerek tahta...
  3. Şehzade Mustafa İdamı

Şehzade Mustafa İdamı

Şehzade Mustafa İdamı hakkında bilgi yazarmısınız hürrem mi idam ettiriyor mustafayı?
  4. Şehzade Mustafa acaba Şehzade Mehmet 'i Öldürecek mi ?

Şehzade Mustafa acaba Şehzade Mehmet 'i Öldürecek mi ?

Bu gece ki Muhteşem Yüzyıl çok heyecanlı. Her hafta takip ettiğim dizide Mustafa Mehmet'i öldürecek mi merak ediyorum. Çünkü Kanuni acayip bir rüya gördü. Dizi nasıl devam edecek çok meraktayım, sizce ne olacak ?
  5. Şehzade Mehmet Fena Yakalandı!

Şehzade Mehmet Fena Yakalandı!

Bu konu; Şehzade Mehmet Fena Yakalandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İntikam dizisinin Cemre'si Ezgi Eyüboğlu ile aşk yaşayan Şehzade Mehmet rolündeki Gürbey İleri geçtiğimiz gece 3 genç kızla sabaha karşı bir mekan çıkışı yakalandı. Hayli panikleyen İleri derhal olay yerini terk etti. İşte detaylar... Asmalımescit'teki Zilly Pera'da üç genç kızla sabahın ilk...

Sayfayı Paylaş