gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şeker Gibi Pembe Nişanlık Modellerinden Seçtiklerimiz

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Şeker Gibi Pembe Nişanlık Modellerinden Seçtiklerimiz hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, pembe küçüklükten başlayarak bayanların en çok sevdiği renklerden birisidir. Pembe saflıktır, masumiyettir. Bir pamuk şekerde çocukluk anılarıdır. Bir bayramda unutulmaz elbisenizdir. Okulda çilek kokulu silgi, lisede sevgidir, bir demet pembe gülle. Hayatımızın pek çok anında pembe rengi kullanır ve severiz. Evlenip bebek beklediğimizde bile bebeğimiz kızsa mutlaka pembe birşeyler hazırlarız onun için. Biz de bu bayanlar için vazgeçilmez renk pembe ile tasarlanmış harika nişanlık kıyafetleri paylaşıyoruz sizlerle...

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok güzel renkler var bu sene mavinin tonları,su yeşili,narçiçeği.hala giyesim var yaa geçen kocama diyorum benim gelınlık giyesım var :) oda diyo gel gidelım evlencez deriz giyer giyer çıkarırsın hahaha

Şeker Gibi Pembe Nişanlık Modellerinden Seçtiklerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişanlık modelleri

nişanlık modelleri

cepkenli nişanlıklar akay nişanlık modelleri akay nişanlık modelleri madam burcu 2011 nişanlık modelleri hepside harika :)
  2. şeker gibi pembe yatak odalari

şeker gibi pembe yatak odalari

NE TATLI RENK DEĞİL Mİ ŞU PEMBE ÇOĞU ERKEKTE TAKINTI VARDIR KIZ RENGİ BU DİYE HALBUKİ EVİMİZDE DE BİR ÇOKI YERDE KULLANDIĞIMIZ BU RENK MUTLULUĞUN RENGİ OLARAK DA BİLİNİR YATAK ODASINDA DA OLUR MU DEMEYİN GÜZEL BİR ŞEKİLDE KOMBİNE ETTİĞİMİZ HALDE GAYET DE GÜZEL OLUR İŞTE ÖRNEKLERİ...
  3. Şeker gibi 2012 nikah şekeri modelleri yemede sakla

Şeker gibi 2012 nikah şekeri modelleri yemede sakla

2012 nikah şekeri modelleri 2012 nikah şekerleri burada arkadaşlar. Bir zamanlar, nikah şekeri koleksiyonu yapıyordum, sonradan ne olduysa hepsini toz oldu uçtu (sahi ne oldu onlara yahu) :D Neyse bunu konu sonu düşünürüm:D Kusursuz bir düğün için, küçük görünen detaylar çok önemlidir Melek'lerim. Gelin ve damadın şıklığı kadar önemli olan düğün mekanı ve düğün menüsü düğün davetiyeleri (düğün...
  4. Nişanlık Modelleri

Nişanlık Modelleri

Nişanlık Modelleri önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar çok yakın bir zamanda nişan merasimim var yani fazla geciktirmeyin modelleri
  5. Fıstık gibi Pembe Abiye Elbise Modelleri 2012

Fıstık gibi Pembe Abiye Elbise Modelleri 2012

Pembe Abiye Modası, Pembe Abiye Elbise Modelleri 2012 Merhaba Sevgili melek'ler ve pembe rengi seven tüm hanımlar, bu sayfamızda 2012 abiye modası arasında yer alan pembe abiye elbise modelleri sunuyor ve gerek mezuniyet balosu elbisesi olarak, gerek ise özel gecelerde giyeceğiniz pembe abiyeler burada diyoruz:)

Sayfayı Paylaş