Şeker nasıl üretilir?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. ßegüm

ßegüm Kayıtsız Kullanıcılar

çookkk saol ödev bitti...

2. Misafir Melek

Misafir Melek Kayıtsız Kullanıcılar

esmer şeker daha sağlıklı değildir

Belli ki esmer şekerin üretimini bilmiyorsunuz sayın misafir. Esmer şeker üretmek için beyaz şeker üretildikten sonra tekrar esmerleştiriliyor. Yani çok sağlıklı diye kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz şeker esasında beyaz şeker. Sağlıklı ve bilgili günler.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

Sosyal Bilgiler Ödevi

Öncelikle Sitenin Kurucusuna Çok Teşekkürlerimi İletiyorum...
    Sosyal Bilgiler Ödevimi Bitirdim...
    Hatta Öğretmen Bana 5 Verdi...
    Emeği Geçen Herkese Çok Teşekürlerimi İletiyorum....

4. Kayıtsız Üye

teşekkür ederim sosyal bilgiler ödevimi bitirdim

5. Kayıtsız Üye

Şeker nasıl üretilir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Barajlarda Elektrik nasıl üretilir

barajlar nasıl çalışır barajlardan elektrik enerjisi nasıl üretilmektedir Barajlarda Elektrik nasıl üretilir, Hidroelektrik santrallerinde elektrik nasıl üretilir, barajlarda elektrik üretimi nasıl yapılır [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/14d8f72223fbb1.jpg[/IMG] Barajlar bir akarsuyun enerjisini elektrik enerjisine çevirmeye yarayan yapılardır. Akarsuyun enerjisinden elektrik...
  2. tuz nasıl üretilir kısaca açıklaması

ben tuzun nasıl üretildiğini merak ediyorum. Tuz nasıl üretilir kısaca açıklar mısınız lütfen bana XX?
  3. elektrik nasıl üretilir

Arkadaşlarım elektrik nasıl ve hangi aletlerle neyin yardımı ile üretiliyor teşekkürler.
  4. Şeker Yaraları Nasıl İyileştirir?

[B]açık yaraları şeker iyileştirir mi,yara üstüne şeker dökülür mü,şeker yarayı iyileştirir mi, yara üstüne şeker dökmek faydalı mıdır ,açık yaraya şeker dökülür mü,yara üstüne şeker dökme hakkında bilgiler[/B] [ATTACH=full]38021[/ATTACH] Bazen, yaralanma sonrası evde kullanabileceğiniz antiseptik bulunmayabilir. Böyle acil durumlarda kendi kendinize ve hızlı bir iyileşme sağlamak amacı ile...
  5. Şeker otu nasıl yetiştirilir?

[B]şeker otu nedir,şeker otunun faydaları,şeker otunun yararları,şeker otu nelere iyi gelir,şeker otu nasıl yetiştirilir,şeker otu hakkında bilgiler[/B] [ATTACH=full]40281[/ATTACH] Stevia Bitkisi Güney Amerika’da yetişen yerli kabilelerinin kullandığı çalıya benzeyen bir bitkinin yapraklarından elde edilir. Paraguay ve Brezilya’da yetişen Chrysanthemum familyasından küçük vahşi bir çalı...

Sayfayı Paylaş