gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

seker niyetine sevimlilikler

Konu, 'Resimleri' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

:asigim:[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

seker niyetine sevimlilikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nikah sekerleri....

nikah sekerleri....

anadolu yakası nikah şekeri nikah şekeri anadolu yakası
  2. Seker Hastaligi

Seker Hastaligi

SEKER HASTALIGI Seker Hastaligi Nedir ?|Eger Seker hastasi iseniz, insulin denilen hormondan vucudunuzda ya yeterince yoktur ya da vucudunuz bu hormonu dogru bir Sekilde kullanamiyordur. Bu durumda kaninizda dolaSan Seker vucudunuz tarafindan yeterince kullanilamaz ve kaninizda bulunan bu fazla Seker kalbinize, kan damarlariniza, böbreklerinize, sinirlerinize ve gözlerinize zarar verebilir....
  3. ...SeKeRiMe ÖZeL..

...SeKeRiMe ÖZeL..

EkLeMeDeN ÖNCe UmaRiM BeYeNiRSiN.. SaNa LaYIK DeYIL ama :D Şimdi bir akıntıdır ellerim, Ve ben sana dolar taşarım. Sen sabahlarımı taşıyan bir bulut, En derin düşüncem... Dengesiz yaşantımın ipucu yanı, Saçmalıklarımın yegane sebebi.. Bir yalnızlık dolar gözlerime, Sen kirpiklerimden taşarsın, Bir kaçak olurum kendime, Bir çığlık, Bir matem, Bir isyan, Ve bir ayrılık...
  4. Sevimlilik Abideleri

Sevimlilik Abideleri

Meleklerim sizlere öyle resimler buldum ki ben bayıldım sizler de bayılacaksınız :)

Sayfayı Paylaş