gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Şeker Yeme Kilo Alma

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

şeker yeme oyunları şeker yeme oyunu Diyet yaparken en büyük sorunlarımızdan biride alıştığımız şeker miktarını azaltmaktır. Küçük detaylar ile şeker miktarını azaltmak elimizde.

1- Çay, kahve veya mısır gevreğine şeker eklemeden içmeye başlayın.
    2- Kahverengi şeker kandırmacalarına aldanmayın bütün şekerler vücudunuzda aynı etkiyi yaratacağından kullanmaktan kaçının.

3- Yediğiniz ekmek, simit, tükettiğiniz abur cuburlarda bol miktarda karbonhidrat bulunmaktadır ve karbonhidrat şeker alışkanlığınızdan vazgeçmenizi zorlaştırmaktadır.
    Bu nedenle karbonhidratlı yiyecek tüketiminden uzak durun.
    4- Yağsız olduğu söylenen abur cuburlar daha çok şekerle üretildiği için sağlığınız ve diyetiniz açısından tehlike oluşturmaktadır. Yağsız abur cubur tüketiminden uzak durun.
    5- Şekeri hayatınızdan tamamen çıkartmak için önce hangi gıdalarda şeker bulunduğunu tespit edin ve bu gıdaları tüketmekten uzak durun.
    Unutmayın ki bütün gıdalarda az bir miktarda olsa şeker bulunmaktadır.
    6- Yapay tatlandırıcılar şeker ihtiyacınızı arttırır, bu nedenle yapay tatlandırıcıları kullanmayın.
    7- Gıda paketlerinde yazan toplam şeker miktarını dörde bölün, ortaya çıkan sonuç sizin almanız gereken çay kaşığı miktarını ortaya çıkaracaktır. Bu şekilde bile alacağınız şeker miktarının büyüklüğü ortaya çıkacaktır.
    8- Meyve suyu tüketimini bırakın. Meyve suları çok fazla şekilde şeker içerdiklerinden şekeri bırakmanızı engeller.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Şeker Yeme Kilo Alma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Almanızın 5 Nedeni

Kilo Almanızın 5 Nedeni

Zayıflamak istemenize hatta hiçbirşey yememnize rağmen bir türlü zayıflayamıyor musunuz? İşte kilo almaya neden olan 5 etken.. 1. Az uyuduğunuz için kilo alıyor olabilirsiniz Vücut fonksiyonları en hızlı siz dinlenirken çalışır. Yeterince uyumadığınız zaman ortada çıkan stres daha çok yağ depolamanıza neden olabilir. Yorgun olduğunuzda stresinizi kontrol edemezsiniz ve yeme isteği...
  2. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  3. İbrahim Saraçoğlu kilo alma

İbrahim Saraçoğlu kilo alma

ibrahim saraçoğlu kilo, ibrahim saraçoğlu kilo alma, ibrahim saraçoğlu kilo alma kürü, ibrahim saraçoğlu kilo alma yöntemleri, ibrahim saraçoğlu kilo almanın yolları, ibrahim saraçoğlu kilo almak, ibrahim saraçoğlu kilo almak için, bitkisel kilo alma yolları, kilo almanın yolları, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alabilirim, kilo almak istiyorum Her ne kadar zayıflamak isteyenler çoğunlukta...
  4. Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti istiyorum lütfen bana da kilo almak için önerilerde bulunun kızlar.
  5. Kışın Kilo Almama Tüyoları

Kışın Kilo Almama Tüyoları

Dyt. Dilem İrkin kışın kilo almamak için müthiş önerilerde bulundu. Kışın hareketimiz azalıyor, yediklerimiz farklılaşıyor. Tatlıların ve kebapların peşinden daha çok koşuyoruz. Baharda ise tüm kışın bilançosunu terazide topluca alınmış kilolar olarak görüyoruz. Oysa bazı önlemlerle, teraziden mutsuz inmemek Kışın Neden Kilo Alırız? Kışın çevre ısısı düştüğü için vücudumuz standart...

Sayfayı Paylaş