gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Şeker yemenin Püf Noktaları

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

seker aç karınla şeker yemek, şeker yemenin zararları, şeker, şekerin zararları

Merhaba Melek'ler, az önce durdum durdum karnım acıktı, acıkıncada bir şeker yedim, sonra baktım bi garip haller oldu, dedim ki aç karınla şeker yedim ondamıdır ki :D:D Sonrada merakım geldi size bir sorayım dedim, aç karınla şeker yemenin zararı var mı ki?

Hayatınız şekerli, dudaklarınız tatlı, kan şekeriniz normal tadında olsun Melek'ler:A:A

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    allahım yerepiim diyorum başka bişey demiyorum asiii hahaha ne zormuş ayoll yemek yedikten sonra olmaz açken olmaz bu ne la hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: tabii cemoşummm bizde aç ayı oynamaz derler ama bunda tam tersi :haha:

orjinal-catlaq ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    he ne yapsan olmaz olmazda olmaz

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şeker yemek faydalı olduğu gibi zararlıdırda, aç karınla bir daha şeker yeme Asican :D:D:D:D

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    neee bu konuyu ben mi açmışım :haha:
    bunu ben açmadım ki ayol :haha:

7. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bana bişi olmuo :D:D nasıl bi haller olduki sana :D:D çiko da yirim şeker de yirim ii gelio bana aç karnına :D:D

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aç iken şeker yiyince ne oluyomuş seni görünce anlamış olduk bebem ..

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha:şimdi çık işin içinden *****:haha:

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kurcalama böyle kalsın hahaha Başımıza iş açma Asi hahaha

Evet kızlar bu pis boğaz Asi aç karınla şekere ver Allah ver yapmış şimdide karnı ağrımış hahaha

Şeker yemenin Püf Noktaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PÜf Noktalar

PÜf Noktalar

karıncalar nasıl yok edilir hamam böceği nasıl yok edilir karınca tıkalı lavabo açılır karıncaları edebiliriz Limon Kabukları Suyunu sıktığınız limon kabuklarını atmayınız.Çelik eşyaların, bıçakların parlatılmasında kullanabilirsiniz Domates KabuklarıDomatesin kabuğunu kolay soymak için, kaynar suya daldırıp, bıçağın tersini domatesin yüzünde ağır ağır gezdirin. Soğan SoyarkenSoğan...
  2. püf noktaları<<   Saklamanın püf noktaları

püf noktaları<< Saklamanın püf noktaları

püf noktaları saklamanın püf noktaları Salamı keten ve veya pamuklu bir bezin içine koyarak serin bir yerde saklayabilirsiniz. Buzdolabında hem kurur, hemde tadını kaybeder. Evde fazla miktarda domates varsa onları serin, karanlık ve rutubetsiz bir yerde on gün kadar saklayabilirsiniz. Onları ancak kullanacağınız zaman yıkayın. Şişeye koyduğunuz salçanın bozulmamasını sağlamak için şişenin...
  3. püf noktaları

püf noktaları

Buzdolabınız bozuldu, ya da artık boş yer yok. Temiz bir kovayı musluk suyu ile doldurun. İçine bir çorba kaşığı sofra tuzu atın. Şişeleri daldırın. Yeterince soğuyacaktır. Et suyunu dolaba kaldırmadan önce çabuk soğutmak için, kemik kazanını bir evyeye oturtun, kazanın çevresine soğuk su tutarak et suyunu soğutun. Değersiz olarak gördüğünüz limon kabuklarını güneşli bir yere koyup...
  4. Püf Noktaları

Püf Noktaları

Elinin mürekkebiyle kadın işine soyunan, kısaca yalnız yaşayan erkeklere beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için yemek yapmayı öğreten birkaç bilgi : Yemekleri daima tencerenin içinden yiyin. Böylelikle tabak kirletmemiş olursunuz asla sade pilav yapmayın. Domatesli pilav yaptığınızda altını tuttursanız bile renginden anlaşılmaz... Soğanlı bir yemek yapacaksanız asla soğana dokunmayın....
  5. Dondurma Yemenin Püf Noktaları nelerdir?

Dondurma Yemenin Püf Noktaları nelerdir?

Dondurma Yemenin Püf Noktaları nelerdir bilen var mı? aman dondurma yemenin püf noktalarıda olurmuş demeyin varmış bende yeni duydum da nelermiş işte onu bilmiyorum :)

Sayfayı Paylaş