gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

şekerlere baak....

Konu, 'Çöplük' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şekerlere baak....

ben bunu nasıl yerım ya ınsan bakıp bakıp sever herhalde şekerleri teşekkürler canımm:hihi::hihi:

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ricaederim cnm ...

4. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kız bunları nasıl yiye biliriz biblo gibi bunlar ya insan bu kadar tatlı şekeri yiyemez valla ben büfeye koyar onları seyrederim emegine saglık canım

5. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bencede cnm kıyılırmı bunlara.........

şekerlere baak.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeker mi şeker giflerr

şeker mi şeker giflerr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şeker

Şeker

İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ıhlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almakssa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)Rüyada...
  3. Festane Şekeri

Festane Şekeri

festane şekeri festane Malzemeler 2 su bardağı haşlanmış kuru fasulye (haşlandıktan sonraki ölçüsü 2 bardak) 2 su bardağı şeker (biraz daha az konabilir) 1 su bardağı çekilmiş ceviz içi 125gr yumuşamış tereyağ/margarin (ben 110gr koydum) 1 paket kabartma tozu (1 tatlı kaşığı) 3 yumurta Yapılışı Eğer sıfırdan başlayayım diyorsanız 1...
  4. Şeker Çantalar

Şeker Çantalar

şeker çantalar Arkadaşlar kendi tasarladığım ve diktiğim çantalarım için bir site açtım.Her çantanın tasarımı ve tüm dikimi bana ait.Nekadar ilginç bilmiyorum ama minik bir site işte hepinizi bekliyorum Buraya tıklayarak çantalara uçabiliriz:ehi:http://www.deryanincantaevi.com/ Unutmadan,yorumlarınız benim için çok önemli :oppucuk:

Sayfayı Paylaş