gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şekerli Örgü

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Önlere 24 ilmekle başlayın. İki sıram 2 düz, 2 ters lastik örün. Üzerine I düz örgü örün. Ön ortasında 5 I ilmeği lastik örün. 20 cm. sonra kapüşon için lastikten sonra 1 i dolayıp bedenden 2 ilmeği i toplayarak eksiltin. Her sırada bu şekilde devam edin. Kolu 2-1-1 kesin. Omuz kısmına gelince, 7 cm. J| örüp ilmekleri kapatın. Arkaya 42 İ ilmekle başlayın. Lastik üzerine H düz örgü örün. Kolu 2-1-1 keserek 1 devam edin. Yaka oyuntusu ve omuzları kesip tamamlayın. Kollara 20 ilmekle başlayın. Lastikten l sonra düz örün. Kolun her iki tarafından eşit aralıklarla 1′er ilmek olmak üzere 3er ilmek artırın. Kolu 2-1 kesin. Her sırada 1′er ilmek eksilterek tamamlayın. İp: 350 g Şiş: 9 numara Beden: 38

Şekerli Örgü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ballı şekerli peeling

ballı şekerli peeling

ballı peeling Bu karışımı geçenlere denedim ama sonucuna inanamadım. Hakikaten hiç bu kadar başarılı olabileceği aklıma gelmemişti. 2-3 tatlı kaşığı bal ile 1 tatlıkaşığı şekeri bir kasenin içerisinde karıştırdım birbirine iyice yedirdim. Banyoda bu karışımla yüzüme iyice masaj yaptım ve 5-10 dakika cildimde beklettim. Yıkadıktan sonra bal cildimi yumuşatırken şeker de gözeneklerimi...
  2. şekerli pofuduk pasta

şekerli pofuduk pasta

pufuduk pasta pofuduk pasta şekerli pastalar şekerli hamuru pofuduk tarifi malzemeler:500gr un 40 gr maya 1/4litre süt 80 gr margarin 100 gr şeker iki yumurta buçak ucu kadar tuz limon rendesi ve kızartmak için sıvı yağ. bunları yumuşak hamur yapılır ve kabarmaya bırakılır.iç malzemeler:herhangi bir reçel olur ama vişne daha çok yakışıyor bu pastaya. yapılışı :hamur mayalandıktan sonra...
  3. Tırtıl Biçimli Şekerli Kurabiye Tarifi

Tırtıl Biçimli Şekerli Kurabiye Tarifi

şekerli kurabiye tarifi kurabiye tarifleri şekerli tarifleri sekerli tırtıl tarifi video Bu akşam misafirim vardı. Ona değişik bir tatlı ikram etmek istedim ve tırtıl kurabiye yapmak geldi aklıma. Bu kurabiye o kadar güzel ki, misafirim de çok beğendi. Ben de tarifi size vermek istedim. Bakın o güzel kurabiye nasıl yapılıyor ve sonucu nasıl oluyor ? MALZEMELER: -125 gr margarin -1 çay...
  4. Şekerli patlamış mısır nasıl yapılır

Şekerli patlamış mısır nasıl yapılır

Ya biliyorum diyceksiniz ki şeker koy yap işte, ama ben tam ölçü istiyorum, arkadaşlara yapıcam rezil olmayayım :D

Sayfayı Paylaş