gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Şekil ve renkleri beğenerek istediğinizi yazın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

işte Link : Buradan buyrun Örnek :

Şekil ve renkleri beğenerek istediğinizi yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper birşey istediğin şekilde ismini yaz!!!!

Süper birşey istediğin şekilde ismini yaz!!!!

şekilli isim yazma ismini şekilli yaz şekillere isim yazma şekillerle şekili Şekilli ve karizmatik nick yazmak için sizlere gereken şekilli harfleri bu konumuz da paylaşıyoruz. ( A ) ª Ǽ Ā ā Ă ă Ą ą Ǎ ǎ Ǻ ǻ Α Δ Λ ά α λ Ά а ۸ ก ถ ส ฤ ล ส ส ฮ Ẫ ạ Ả ả Ấ ấ Ầ ầ Ẩ ẩ Ẫ ẫ Ậ Ẫ Ắ ắ Ằ ằ Ẳ ẳ Ẵ ẵ Ặ ặ À Á Â Ã Ä Å ê á â ã ä ă å ǽ λ Д д Λ ( B ) Β β в ฿ ط ظ Ъ Ь в Б Ђ Ъ Ы ( C ) ¢ © Ć ć Ĉ ĉ...
  2. Renkler Ve Şekiller

Renkler Ve Şekiller

renkler ve şekiller masaüstü için Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 800x600. __________________
  3. Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Hemen hemen her bayan mutlaka saçını bir kez bile olsa boya yaptırmıştır.Ben hemen hemen her sene saç boyamı ve bakımını yaptırıyorum.Tabi bu sene içinde kaç kez gittiğim ise meçhul:DBen pek kuaför tutkunu birisi değilim.Kendi saçımı,makyajımı,el-ayak bakımımı,epilasyonumu:utan: vs..tüm kuaförlük işlerimi kendim hallederim:DAnnemin karnından kuaför doğmuşum:DDoğuştan yetenekliymişim ben:DŞaka...
  4. 2011 ilkbahar ve yaz renkleri

2011 ilkbahar ve yaz renkleri

2011 yaz renkleri 2011 moda yaz renkleri moda Evet Melek'ler, bu yazımızda, başlığımızdan da anlaşıldığı üzere 2011 ilkbahar ve yaz mevsiminin moda renklerini ele alıyoruz :) Bakalım bu sezon hangi renkler modaymış:) Turuncu Portakal rengi, canlı ve enerjik İlkbahar Yaz 2011 moda sezonunun en heyecan verici renk eğilimi gibi görünüyor. Bir çok tasarımcının koleksiyonunda yeni...
  5. 2012 saç renkleri ve şekilleri

2012 saç renkleri ve şekilleri

2012 yılında kullanılacak bayan saç şekilleri ve modelleri nasıl olacak arkadaşlarım renk yada kesimle ilgili bilginiz var mı varsa örnekler verin bana

Sayfayı Paylaş