gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Şekillere Bakarak Karakterinizi Öğrenin!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış, defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. 9 şekilden hangisi sizi ifade ediyor seçin, numarasına göre karakter özellikleriniz öğrenin!
    1. İçedönük-Hassas-Kolay Etkilenen: Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafinızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz. Üstün körü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorsunuz. Geyik muhabbeti yapmaktansa, yalnız kalmayı tercih edebiliyorsunuz. Ama yakın arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz o kadar kuvvetli ki bu da size ihtiyacınız olan uyumu ve gücü getiriyor. Yine de yalnız başına kalmaktan hiç sıkılmıyorsunuz.

2. Özgür-Geleneklere Karşı-Tutulamayan:
    Kendinizi geliştirmenizi saglayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani, akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.

3. Dinamik-Aktif-Dışadönük: İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor. En çok sevdiğiniz şey tüm olaylarda başrol oynamak. Aslında olayları başlatan kişi de siz oluyorsunuz.

Şekillere Bakarak Karakterinizi Öğrenin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  2. %100 karakter testi KARAKTERİNİZİ ÖĞRENİN

%100 karakter testi KARAKTERİNİZİ ÖĞRENİN

Eğer ıssız bir adaya düşmüş olsanız yanınıza aşağıdakilerden hangi meyveyi alırdınız? 1-Elma 2-Portakal 3-Çilek 4-Kiraz 5-Muz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - V V V V - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - v v v - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - v v v v - - - - - TESTE GÖRE EĞER ; 1.Meyveyi...
  3. Şekillere Bakarak Karakterinizi Öğrenin

Şekillere Bakarak Karakterinizi Öğrenin

Sevgili meleklerim ;yapmanız gereken aşağıdaki 9 resimden size en yakın gelen sizi ifade ettiğini düşündüğünüz bir resmi seçerek,ona ait numaradaki yazan açıklamayı okuyarak karakterinizi öğrenmek.Bu resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış, defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. 1. İçedönük-Hassas-Kolay Etkilenen: Kendinizle ve çevrenizle...
  4. Göz Şekillerine Göre Karakter Analizi

Göz Şekillerine Göre Karakter Analizi

göz şekilleri göz şekilleri, karakter analizi, nedir, nasıl yapılır, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Karşımızda ki insanın -hele de yeni tanıştıysak- iç dünyasını görebilmek hayli zordur.Ancak bunun da yolları var.Mesela gözlerinin şekli!.. Yüz hatlarından kişilik okuma ‘ustası’ olarak tanınan Marion Williamson, göz şeklinin insanın iç dünyasını...
  5. Saç Şekillerine Göre Karakter Tahlili

Saç Şekillerine Göre Karakter Tahlili

saç şekilleri saç şekline göre kişilik analizi Saç şeklinizin karakteriniz hakkında ipuçları verdiğini biliyor muydunuz melekler ? :) Yaptığınız topuz modelleri, kısa ya da kıvırcık olan saçlarınıza uyguladığınız modeller, hakkınızda karşınızdakine bazı ipuçları verebiliyor. Nasıl mı ? Yazımızdan öğrenelim... KISA, YUVARLAK, KIVIRCIK SAÇ Saçları düz olduğu halde kıvırtarak kısa ve...

Sayfayı Paylaş