gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şekilli güzel kaşlar için etkili kaş alma teknikleri burada

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

evde kaş alma teknikleri kaşa şekil vermek için doğru kaş alma teknikleri

Güzelliğinize ve hatta bakışlarınıza bile bambaşka bir anlam katar kaşlarınız. Yüz mimiklerinizi yönlendiren, ifadenizi sergilemenizde başrol etkisi oynayan kaşlarınız için, bu yazımızda bu güne dek hiç bir yerde görmediğiniz etkili kaş alma teknikleri sunuyoruz ve bu teknikler sayesinde şekilli kaşlara sahip olmak için gerekli yöntem bilgilerini aktarıyoruz Melek'ler:) Ayrıca ince seyrek kaşlara sahipseniz şayet, kaş gürleştiren bakım önerileri adlı konumuzu da incemelenizi öneriyoruz:)

Sizin için evde kaş almanın püf noktalarını veriyoruz:

1. Kaşınızın tam olarak nereden başlaması gerektiğini bulabilmek için bir kalemi burnunuzun yanından yere dik olacak şekilde tutunuz. Kalemin silgili tarafını burun kanadına, ucunu ise kaşınıza yakın olacak şekilde tuttuğunuzda kalemin gövdesinin gözünüzün başladığı yerden geçiyor olmasına dikkat ediniz. Kaşınızın, kalemin burun tarafında kalan fazla tüylerini cımbızla alınız. Burun üzerine doğru olan bu bölgedeki tüyler gözlerinizi olduğundan daha çok birbirine yakın gösterecektir.

2. Kalemi, silgili tarafı yerinde sabit kalacak ve gövdesi gözünüzün İrisinin ( Gözün renkli kısmı ) en dışa doğru olan yanından geçecek şekilde ucundan yataya doğru kaydırınız. Kalemin bu pozisyonda gösterdiği yer, kaşınızın kavis yerinin nerede olması gerektiğidir. Şimdi kaşı çok inceltmemeye dikkat ederek kavisin altında kalan alandaki tüyleri cımbız ile alınız.

3. Bir kez daha kalemi, silgili tarafı sabit kalacak şekilde ucundan gözün en dış köşesine doğru çeviriniz. Bu çizgi kaşınızın bitmesi gereken alandır. Kalemin kulak tarafındaki tüyleri de cımbız ile alınız. Bu bölgeye kadar uzanan kaşlar gözlerinizin düşük görünmesine neden olur. Kaşın bu bölgedeki temizliği ve de kavisinin düzeltilmesi gözlerinizin daha kalkık görünmesini sağlayacaktır.

Şekilli güzel kaşlar için etkili kaş alma teknikleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  2. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...
  3. Güzel ve gür kaşlar için yapmanız gerekenler

Güzel ve gür kaşlar için yapmanız gerekenler

kaş gürleştiren yöntemler kaş güzelleştiren yöntemler kaş bakımı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kaş güzelliği hakkında sizlere ve kaşı seyrek oaln tüm hanımlara muhteşem faydalı tüyolar kataracağız. Evet evet yanlış okumadınız bir kaç tüyo sayesinde kaşlarınız gür ve çok güzel olacak kızlar. YAKIN BİR AYNA KULLANIN Eğer seyrek ve şekilsiz kaşlara sahipseniz kendiniz...
  4. Evde Kaş Alma Teknikleri lazım bana

Evde Kaş Alma Teknikleri lazım bana

Arkadaşlar ben artık kaşlarımı evde kendim almak istiyorum çünkü hem çabuk çıkıyor kuaföre git gel zaman bulamıyorum hemde hep bozuyorlar bende böyle bir karar verdim acaba mümkünse bana Evde Kaş Alma Teknikleri hakkında tüyolar verir misiniz
  5. Kaşlar nasıl boyanmalı?

Kaşlar nasıl boyanmalı?

Kaşı şekillendirdikten sonra tarağın bir tarafıyla tarayıp bir tarafıyla da yumuşak bir el hareketiyle de kısalar ve uzunlar ortaya çıkartılır. Daha sonra da makas kullanılacağı için kaşlar fırçayla taranarak boyutlarının ve yönünün ayarlanması gerekir. Bir fırça da kaşı şekillendirdikten sonra kullanılır. Kaşta eğer boşluklar var ise ve araların bir boyayla boyanması gerekiyor ise böyle bir...

Sayfayı Paylaş