şekilli kapaklı milföy

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında minikeller tarafından paylaşıldı.

1. minikeller

minikeller Yeni Üye Kayıt: 11 Kasım 2011

Malzemeler
    12 tane milföy hamuru
    1 çorba kasesi tulum peyniri
    1 tane yumurta
    1 çay kaşığı pekmez Yapılışı
    1 tane yumurta akı ile tulum peynirini karıştırın. 6 tane yumuşayan milföyün ortasına peynirli harçtan koyun. Diğer 6 tane milföyün ortalarını kalıpla çıkarın. Peynirli harç koyduğunuz milföylerin üzerine kapatın. Yumurta sarısına pekmez katıp karıştırın. Üzerlerine yumurta sarısı sürüp, önceden ısınmış fırında pişirin. ​

şekilli kapaklı milföy konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Milföyden Paçanga Böreği Tarifi

milföylü tarifler paçanga böreği milföy milföy paçanga böreği milföylü Paçanga böreğini ilk defa yapacak olanlara ya da daha önce paçanga böreği yapıp farklı tarifler de denemek isteyenlere pratik ve leziz bir paçanga böreği tarifi vereceğim. Milföy hamurundan harika bir ara sıcak ve atıştırmalık aperatif tarifi bu. Milföy ile paçanga böreği yapmak hem çok çok kolay hem de çok lezzetli...
  2. Gizli kapaklı sehpa modelleri

kapaklı kitaplık modelleri Gizli kapaklı dedim, çünkü gerçekten bu sehpaların saklayıcı özellikleri var.Saklamak istediğiniz evrak, dergi,gazete,broşürlerinizi koyabilirsiniz. Özelliklede sehpaların üstünde kalabalığı sevmeyenler için ideal bir tasarım.
  3. milföyden külah pasta (resimli)

külah pasta külah pasta, külah, pasta, külahlı işte bunuda yaptım, pastayı külaha koydum.. Uzun zamandır denemek istediğim bir tarif bu.. Açıkcası beceremem diye cesaret etmiyodum.. AMA BUDA ACEMİ ŞANSI GI GÜZEL OLDU :) KÜLAH PASTA Bütün marifet kalıplarda.. Kalıpları pasta malzemeleri satan mağazalardan temin edebilirsiniz.. Ben milföy hamuruyla yaptım. Milföyleri...
  4. Milföy Sarması Tarifi Resimli

Milföy Sarması Tarifi Resimli Geçenlerde bir arkadaşımda Milföy Sarması yedim harikaydı sizden tarifini istiyorum lütfen bilen varsa bana Milföy Sarması Tarifini yazsın kızlar.
  5. Gizli kapaklı çalışma köşesi:)

Çalışma massı örnekleri Dolaplı çalışma masası Dağınıklığı sevmiyorsanız bu kapaklı çalışma köşesi tam szie göre meleklerim. İşiniz bittiğinde çalışma masnızı kapatın dağınıklığınız dolabın içinde kalsın. Çalıışcağınız zamanda kaldığınız yerden devam edin. Çocuk odası dekorasyonu içinde iyi fikir.

Sayfayı Paylaş