gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şekilli nick arayanlar için

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bilgi portalı şekilli nick şekilli kapak nickler 2010 kapak sözler 2011 Şekilli msn nicklerinden hoşlananlar için buyrun arkadaşlar karizmatik şekillerde nickler
    наγаτ іςіпє dϋѕтϋqϋм віг ѕанпєx(

unuTuLdun Artiq sEn Diee BisEy yOq, NeFret EdiyOrm sEnDen uZaK DuR bEnDeN ''BiKtIm SeniN qIbI sErEfsizLerdenn''!

Sn ipLiksn Bn Iqne, Sen iLiksin Bn Duqme Ben A$ki SnDe Buldum Deqme Keyfime x)

seN köPeq qiBy sewersiN oo beLediye qiBi zehiRLerr

KeLimeLerLe anLatıLıCak kaDar baSit 1'i deGiLim '!!!

dgüneŝiи batıdи dogмaŝıиı bêкlıøddм her ŝaßah yapay
    zêкalara hep иötя baktıм bu ŝıяada babaмıи кucuк cøcûgydм
    bêи azrailiиi bêкleyeи kıŝılêя gıbı carêsız baк buguиdê gunêŝ
    batıdaи battı ŝêviиêLiммi yinê иêfŝiмê yêиıк
    bên!!!

Or are you unforgiven too?
    Yoksa sen de mi affedilmeyensin

Yok değil yok değil bu kalpte kimse yalandan söylenir
    her şey neyse hüzün hep yanlışımdı belki nedense
    dudaklar susmayıp konuşsa keşke

Sevgiyi ßuLamadan nefrete doyanLardanım

# αz iиsαи Cσк Huzuя

Zaman akıp gider bedenin yitip giderken,
    Yenilmez saydığın artık yok

CøптгøL's iп мe

Ben kimseyi kaybetmedim herkes beni kaybetti !!

нαккıмdα çσк $єу уαzıLıρ çiziLiуσя
    ¢αηıηız ¢єнєηηємє вєвєğiм!

sarmasıklar gibi sardın kalbimi
    değiştirdin kanımı koydun zehrini
    örümcek gibi ördün zihnimi

öpüş benimle kraliçem,
    ateşlerinden geçir,
    canımı yak ve uçur beni büyülü ellerinden

< < qame over

Oysa hayalim küçük bir pastadan
    büyük bir dilim sevgi vermekti

Şekilli nick arayanlar için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nick arayanlara...

Nick arayanlara...

sivasla ilgili nickler bira nick bira ile ilgili nickler birayla biralı Nick arayanlara... krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar .. ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum.. вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα...
  2. Şekilli karizmatik süslü nickler

Şekilli karizmatik süslü nickler

şekilli karizmatik nickler süslü nickler süslü nikler şekilli karizma karizmatik msn nickleri گẽήίگẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεήگ£ήگįz !!! SeVdİkTe Ne OlDu TeLsİmLe EfEs ZeNgİn OlDu v(¯`·._.·´ sevememseni sosyete güzeli`·._.·´¯).-~*´¨`·.¸*´¨`·.¸´گẽήίگẽ√įЎoяuм √εfαگįz`·.��`·.��.·´´�`··._:::: ((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ ßïrgün ßû §èhïrdèñ Gïdèršèm ¥âgmûr£ârâ €mâñ膚ïñ ¥âgmûr ¥ürèk£ïm ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯))...
  3. Yepyeni ve farklı nick arayanlar için

Yepyeni ve farklı nick arayanlar için

sevgili arayan nickler taş kalpli nickler ayık ol nickleri ayık ol sözleri sevgili arayan sözler İşte sizler için en yeni karizmatik farklı ve ilgi çeken nickler ... Aynı nicklerden usandıysanız bu nicklere bir göz atın derim:tik: AsıĿı kâĿır gôzĿérimdé bir pérdé hép séni oynâyân gôrûntûĿérĿé .. Sen tutunabilir misin karşılıksız cepleri boş aşkıma?...?...? Ayrılığa Sözüm...
  4. иỉ¢κỉиỉζ вöуℓє σℓѕυи istermisiniz ?Karizmatik şekilli nick arayanlar buraya

иỉ¢κỉиỉζ вöуℓє σℓѕυи istermisiniz ?Karizmatik şekilli nick arayanlar buraya

bebek şekilli nickler şekilli bebek nickler bilgi portalı nick nick yazıları duygu yazısı Msn nickiniz çok özel ve karizmatik şekillerde olsun istiyorsanız işte size süper şekilli ve karizmatik nickler yapabileceğiniz bir konuyu paylaşıyorum arkadaşlar şimdi vereceğim adresteki linke tıklıyorsunuz ve nickleriniz çok farklı şekillerde ortaya çıkıyor buyrun:tik: merak edenler ve örneğini...
  5. Nickler için karizmatik şekilli harfler

Nickler için karizmatik şekilli harfler

karizmatik harfler karizma harfler şekilli k harfi şekilli r harfi r Nicklerinizde iletilerinizde kullanabileceğiniz çok karizmatik şekilli harfler arayanlar için bir sürü şekilli çok farklı harfler buyrun arkadaşlar - A - À Â Á Ã Ä Å Ā Ă Ą Д à á â ã ä å ā ă ą ǻ α @ ª Ā ā Ă ă Ą ą Ǎ ǎ Ǻ ǻ Α Δ Λ ά α λ Ά а ۸ ก ถ ส ฤ ล ส ส ฮ Ẫ ạ Ả ả Ấ ấ Ầ ầ Ẩ ẩ Ẫ ẫ Ậ Ẫ Ắ ắ Ằ ằ Ẳ ẳ Ẵ ẵ Ặ ặ À Á Â Ã Ä Å ê á â ã ä...

Sayfayı Paylaş