gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sekiz Cennetin Sekiz Anahtari

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cennetin anahtarı duası cennetin anahtarları ve koruma duaları anahtarı ve koruma duaları Er-Rad (19-22)suresindeki sekiz cennetin sekiz anahtarı
    1-“Onlar ki ALLAHın ahdini yerine getirirler*verdikleri sözleri bozmazlar.”

2-ALLAHın emrettiği sılayı rahimi yaparlar.

3-Rablerinden korkarlar.

4-Kötü hesaptan korkarlar.

5-ALLAH rızası için sabredeler.

6-Namazlarını dosdoğru kılarlar.

7-Gizli ve açıkta infak ederler.

8-Kötülüğü iyilikle defederler

“Sevdiğiniz şeylerden ALLAH yolunda harcamadıkça iyiliğe nail olamazsınız”.

alıntı

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sekiz Cennetin Sekiz Anahtari
    Emeğine sağlık,teşekkür.

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Emegine saglik...

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

Sekiz Cennetin Sekiz Anahtari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sekiz Trigram

Sekiz Trigram

trigram trigram nedir Çinliler I Ching'in sekiz trigramının yaşamın sırrını temsil ettiğine inanırlar. Sekiz trigramın yaratıcısı Hsialı Wu olup, Ssu Hsiang diye bilinen ve yin-yangın tüm olası kombinasyonlarını temsil eden dört simgeden türemiştir (Şekil 1B). Bir şeklin alt bölümü simgenin yin mi yang mı olduğunu gösterir. Bu dört simge fazladan bir çizgi eklenerek iki katına çıkarılmış, ve...
  2. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  3. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  4. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...
  5. Seksek oyunu=)

Seksek oyunu=)

sek sek oyunu oyna seksek oyunları seksek oyunu Canım kardeşimin kulakları çınlasın :)Ne çok oynadık şu seksek çizgi oyununu müstakil bir evde büyüdüm ben gözlerimi avlulu bir evde açtım ve çocukluğum o avlulu evde geçti.. Büyük bir avlumuz vardı ve kızkardeşimle o avluya bu seksek oyununu oynamak için tebeşirle atlayacağımız kareleri çizmiştik gece gündüz bıkmadan usanmadan oynardık vay bee...

Sayfayı Paylaş