gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Sekİz GÜzel Hedİye

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

Sekİz GÜzel Hedİye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 8 güzel hediye!!!

8 güzel hediye!!!

DİNLEME... Ama gerçekten dinleyin. Kesmeden, hayal kurmadan, vereceğiniz cevabı düşünmeden... Can kulağıyla dinleyin. SEVGİ... Kucaklamalar, öpücükler, sırt sıvazlamalar ve el tutmalar konusunda cömert olun. Bu ufak hareketler, aileniz ve dostlarınıza olan sevginizi daha açık göstermenizi sağlayabilir. KAHKAHA... Fikra anlatın, neşeli hikayeleri paylaşın. Bu armağanınız "Seninle...
  2. Deniz Seki - Herşey Seninle Güzel

Deniz Seki - Herşey Seninle Güzel

Herşey seninle güzel yolda yürümek bile Olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile Herşey seninle güzel bu toprak bu taş bile İçimdeki bu korku gözümdeki bu yaş bile Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa Seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana Herşey seninle güzel duyduğum bu ses bile Yalnız içtiğim su değil aldığım nefes bile Herşey seninle güzel bu yağmur bu kar bile Yüzümdeki...
  3. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  4. Kadına verilmiş en güzel hediye annelik

Kadına verilmiş en güzel hediye annelik

Bir kadına yapılacak en büyük kötülük onu hamile iken aldatmakmış. Kadınlığa verilmiş en büyük hediyedir anne olmak.. Her kadın er ya da geç anne olmayı hayal eder aslında.. Sadece bu yolda biraz zorlanacağı için çekinebilir.. Tüm ayrıntılar gözden geçirilir.. Aşkın bir meyvesidir o.. Kadın hamile kaldığında kocasına daha çok bağlanır.. Bir bütünün iki parçası olurlar.. Sevdiği...
  5. En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...

Sayfayı Paylaş